JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

O naszej firmie


  
*** Jesteśmy sklepem internetowym, który powstał dla najmłodszych i z myślą o nich! ***Nieskromnie możemy stwierdzić, że dążymy do tego, aby nasz portal stał się liderem, który będzie wyznaczał trendy oraz stanie się autorytetem w branży dziecięcej w Polsce. Chcemy być wzorem do naśladowania dla konkurencji oraz miejscem przyjaznym dla naszego Klienta. Obok bogatej oferty produktów chcemy podsuwać rozwiązania, udzielać porad, wzbudzać zaufanie. Dążymy do tego, aby wykreować wirtualny świat pełen różnorodności i wielobarwności. Świat pełen niespodzianek, beztroskiej zabawy, ale również edukacji i wychowania – wszystkie te elementy składają się przecież na świat dziecka, który nas zainspirował. Aby nie być gołosłownym oraz na potwierdzenie naszej wizji przedstawiamy poniżej szereg argumentów.

Prezentujemy naszym Klientom pełen asortyment związany z branżą dziecięcą. Staramy się być zawsze na bieżąco, obserwować nowe trendy, słuchać innych. Rozmawiamy z rodzicami, czytamy branżowe fora internetowe, pytamy specjalistów. Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zabawkowym, odzieżowym oraz pielęgnacyjnym. Dla maluszka, który właśnie przyszedł na świat, przez przedszkolaka, skończywszy na nastolatku. Wszystkie produkty posiadają bardzo szczegółowe opisy, które tworzymy samodzielnie, czerpiąc informacje od producentów. Posiadamy własne studio fotograficzne, w którym powstaje baza zdjęciowa do wybranych grup produktów. Zwracamy uwagę na to, aby nasze produkty były bezpieczne dla dziecka i posiadały wszelkie niezbędne atesty. Nasi dostawcy to sprawdzone firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyciągamy rękę również do producentów, którzy dopiero raczkują w branży dziecięcej, ale prezentują nam produkty innowacyjne, dobrze zaprojektowane, bezpieczne. Jesteśmy otwarci na taką współpracę. Ukłon kierujemy również w kierunku rodziców i opiekunów, którym, mamy nadzieję, podajemy czytelną mapę dziecięcego świata. Chcemy ułatwiać dokonywanie wyborów począwszy od rodzaju zabawki, a skończywszy na poradach dotyczących samego rozwoju i wychowania dziecka.

Nie zapominamy również o mamach, które zapraszamy do specjalnie wydzielonego w tym celu działu Dla Mamy. Każda Pani znajdzie tu szeroki asortyment związany z czasem ciąży, okresem połogu oraz z pielęgnacją własnego ciała i ducha. W tym miejscu zachęcamy dodatkowo do korzystania z kalendarza ciąży oraz do odwiedzenia naszej biblioteki, w której znaleźć można liczne artykuły i porady dla rodziców i opiekunów. Świadomie dobraliśmy takie rozwiązania i technologie internetowe, aby wybór asortymentu oraz dokonywanie zakupu odbywały się sprawnie i bez przeszkód. Mamy nadzieję, że nasz sklep stanie się dla Państwa miejscem, do którego z przyjemnością będziecie wracać.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy dzięki swojej pracy, codziennie odnajdują w sobie cząstkę dziecka, a to niewątpliwie ułatwia robienie rzeczy niemożliwych i spontanicznych. Chcemy, żeby nasza praca właśnie taka była. Chociaż dziś niektórzy z nas mają już własne pociechy, kilkanaście wiosen na karku i parę zmarszczek na czole to nadal tak samo, z nieukrywaną radością wracamy do wspomnień z czasów, kiedy wszystko było po prostu dziecięce. Z tą myślą powstał nasz album wspomnień JestemDzieckiem.pl, który ukazuje nasz zespół z czasów, kiedy bez problemu wyprostowani przechodziliśmy pod stołem.

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi sugestiami i opiniami – będą one dla nas motorem napędowym do nieustającego rozwoju, usprawniania wszelkich działań i wzbogacania naszego asortymentu.


Zapraszamy do zakupów!           

Zespół JestemDzieckiem.pl
    
       
                           


                            
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach Wielkopolskiego Regionalnego  Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

"Dywersyfikacja oferty przedsiębiorstwa Benefactor Maria Przech przyczyną wzrostu konkurencyjności na rynku krajowym."

Całkowita wartość projektu: 308242,96 zł
Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 151897,80 zł

Informacja na temat projektu: kliknij tutaj
 
< powrót