JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czas realizacji i koszt dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia może wynieść od 1 do 7 dni roboczych, do którego należy doliczyć dodatkowy czas dostawy pod wskazany przez Państwa adres..

Przy płatności przelewem zamówienie wysyłane jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Numer konta i dane do przelewu są wysyłane do Klienta przy

potwierdzeniu zamówienia drogą mailową.

podane na stronie: Millenium Bank 74 1160 2202 0000 0002 4808 6866 
PPHU Bambino Mondo Beata Trybuś-Wojciechowska, 62-050 Krosinko,     
          ul. Wierzbowa 10a, NIP 696 162 54 77, REGON 302415109.

przedświątecznym czas wysyłki może się wydłużyć  niezależnie od sklepu JestemDzieckiem.pl.


 
Zakupiony towar dostarczany jest za pośrednictwem  Kuriera lub Poczty Polskiej. Klient ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki przy składaniu zamówienia.       

   Za wszelkie opóźnienia w dostarczaniu przesyłek przez Pocztę Polską i firmy       kurierskie sklep nie ponosi odpowiedzialności.  Odbiór osobisty

Klienci z Poznania i okolic mają możliwość odebrania zakupionego towaru osobiście w siedzibie firmy. Klient może zgłosić się po produkt dopiero wtedy, gdy otrzyma od nas maila z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Od momentu powiadomienia zakupiony towar będzie czekał na właściciela 10 dni. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.


Zakupiony towar można odebrać osobiście po uprzedniej wpłacie wymaganej należności na konto sklepu. Przy odbiorze wymagane jest przedstawienie wydruku potwierdzenia przelewu. Odbiór przesyłki pod adresem:
           
ul. Leszczyńska 103, 62-052 Mosina (k. Poznania) w godzinach od 10:00 do             14:00 i od 16:00 do 18:00.  


   W przypadku zakupu na miejscu, bez złożenia wcześniejszego zamówienia         przez sklep, nie wszystkie produkty mogą być dostępne na miejscu. 
Jak wygląda proces pakowania przesyłek?

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki były bardzo starannie pakowane. Większość asortymentu w naszym sklepie posiada oryginalne opakowania, narzucone przez producenta. Jeśli z jakichś względów opakowanie to jest uszkodzone, dodatkowo samodzielnie je zabezpieczamy. Każda przesyłka jest zabezpieczona profilami styropianowymi, przekładkami, odpowiednim wypełnieniem. Każda paczka posiada naklejki ostrzegawcze oraz naklejki wskazujące prawidłowe położenie przesyłki GÓRA – DÓŁ. Zależy nam na tym, aby towar dotarł do naszego Klienta w stanie nienaruszonym.


   Każda przesyłka posiada list przewozowy, który znajduje się w przeźroczystej     koszulce foliowej przyklejonej w widocznym miejscu na przesyłce lub jest                    naklejony w formie etykiety samoprzylepnej na przesyłce.
  
 
Małe i średnie paczki – produkty mniejszych rozmiarów pakowane są w kartony dostosowane do wielkości przesyłki. Kartony z grubej tektury są wykonywane dla nas na specjalne zamówienie. Dodatkowym zabezpieczeniem przesyłki są tzw. wypełniacze paczki, czyli najczęściej folia bąbelkowa lub woreczki z powietrzem, które wkładamy do każdej przesyłki. Kartony są zaklejane grubą taśmą z nazwą i adresem sklepu JestemDzieckiem.pl.

Większe gabaryty – produkty o dużych lub nietypowych rozmiarach wysyłamy na paletach. Każdy karton zabezpieczamy kilkoma warstwami folii oraz stosujemy zewnętrzne zabezpieczenia w formie dodatkowych ścian kartonu. Podobnie jak przy mniejszych paczkach, wkładamy do środka przesyłki folię bąbelkową lub woreczki z powietrzem. Ważnym elementem zabezpieczenia paczek na paletach jest taśma mocująca, która uniemożliwia przemieszczanie się paczek poza obrębem palety. 
< powrót