JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Okrycie kąpielowe ręcznik otulacz zielony uszy królika Bambino Mondo

Kod produktu: JDZP58231 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 59.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Okrycie kąpielowe ręcznik otulacz zielony uszy królika Bambino Mondo

Uroczy i praktyczny ręcznik dla niemowląt z kapturkiem i uszkami króliczka lub misia z oryginalnej tkaniny bawełnianej wafel. Ręczniczek idealnie sprawdzi się po kąpieli domowej, a dzięki temu że ma kapturek, mamy chętnie zabierają go również na plażę czy pływalnię. Gdy jest suchy można wykorzystać go także jako otulacz. Wszyte dla ozdoby uszka sprawią, że każdy maluszek w jego otuleniu będzie wyglądał przeuroczo! Dodatkowo uszy mogą być elementem, który zainteresuje dziecko i posłuży do zabawy. W górnej części ręczniczka znajduje się zawieszka pozwalająca powiesić go w dowolnym miejscu. Ręczniczek z tkaniny wafelkowej to nie przypadek. Oto jego najważniejsze cechy:
 • wymiary: 75x75cm
 • okrycie kąpielowe / otulacz
 • wykonany z bawełny wafelkowej, 100% bawełna
 • kolorystyka: pudrowa zieleń 
 • rodzaj: uszy króliczka
 • dużo większa chłonność niż standardowe ręczniki frotte
 • doskonałe właściwości oddychające
 • bardzo szybko schnie
 • dobrze utrzymuje ciepło
 • jest w pełni bezpieczny dla dzieci
 • posiada zawieszkę
 • przyjazny dla skóry dziecka
W naszej kolekcji ręczników kąpielowych dla niemowląt znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ręczniczki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie w temperaturze do 30°C, ręcznie lub w pralce, program delikatny, max - 800 obr. wirowanie. Nie używać mocnych płynów do płukania i detergentów, nie wybielać,, nie suszyć w suszarce bębnowej.
Ręczniczek staje się delikatniejszy i bardziej miękki po pierwszym praniu

Z czego to jest wykonane
Ręcznik jest wykonany z bawełny wafelkowej, 100% bawełna
Wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym w przeważającej części z bawełny nie ma sobie równych. Tkanina ta pozwala skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu. 

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


Produkt wyprodukowany w Polsce.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.