JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Rożek niemowlęcy miękki serduszka Bambino Mondo

Kod produktu: JDZP58183 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 45.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Rożek niemowlęcy miękki serduszka Bambino Mondo

 Idealny w pierwszych tygodniach życia dziecka, zapewniający komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa, oryginalny, miękki rożek niemowlęcy Bambino Mondo to  produkt najwyższej jakości. Zaokrąglone brzegi rożka sprawiają, że znakomicie się on układa, co ułatwia również trzymanie go w dłoniach podczas karmienia bądź usypiania. Warstwę zewnętrzną stanowi kolorowa bawełna, wnętrze natomiast wykonane zostało z szarego wzoru bawełny. Wyjątkowy rożek Bambino Mondo wzbogacony został o wiązanie na kokardkę ułatwiającą ciasne otulenie niemowlęcia. Idealnie nadaje się na prezent dla dziecka. Gdy dziecko podrośnie, rozłożony rożek z powodzeniem może być wykorzystywany jako miękki kocyk. 
 • wymiary: 75x75cm
 • bawełniany, miękki rożek niemowlęcy 
 • bawełna 100% 
 • kolor: serduszka
 • idealny w pierwszych tygodniach życia dziecka
 • zapewniający komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa
 • zaokrąglone rogi ułatwiające układanie i trzymanie
 • wygodny i praktyczny
 • wiązany dodatkowo na kokardkę ułatwiającą ciasne otulenie
 • pasuje do innych produktów z kolekcji
 • nie odkształca się podczas wielokrotnego prania
 • idealny na prezent
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji rożków niemowlęcych znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach, fasonach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym rożki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie rożka niemowlęcego w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 150°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Rożek uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.