JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Śpiworek do wózka Monstera Liście Bambino Mondo

Kod produktu: JDZP58176 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 235.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 21.93 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Śpiworek do wózka Monstera Liście Bambino Mondo

Śpiworek do wózka Bambino Mondo to doskonałe rozwiązanie na czas jesiennych i zimowych spacerów. Wykonany z trwałego, odpornego na deszcz, śnieg i wiatr materiału, zapewnia maluchowi komfortowe warunki podróży. Śpiworek zapinany jest na zamek błyskawiczny, który ułatwia ubieranie malucha, a górna część może być użytkowana jako kaptur. Wygodny kształt pozwala na swobodne poruszanie dziecka, a uniwersalny  kolor ożywiony pasuje do naprawdę stylowych maluchów. Śpiworek posiada otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.. Ze śpiworkiem zimowym Bambino Mondo maluch nigdy nie zmarznie.
 • śpiworek do wózka Monstera Liście Bambino Mondo
 • kolor: Monstera Liście
 • wymiary: szerokość 50cm, długość 100cm
 • wykonany z z miękkiej, wodoodpornej atestowanej tkaniny
 • podszewka wykonana z bardzo miłego w dotyku, ciepłego, wysokiej jakości polaru
 • odporny na deszcz, śnieg i wiatr
 • zapinany na dwa zamki błyskawiczne (odpięcie z dwóch boków oraz w nóżkach) - odpinana wierzchnia część 
 • odpinane futerko od kaptura
 • kaptur posiada sznurek ze stoperem
 • kaptur obszyty milutkim, antyalergicznym futerkiem
 • 5 otworów na pasy bezpieczeństwa (posiada 8 otworów, dzięki temu można dostosować śpiworek do wzrostu dziecka)
 • pozwala na swobodne poruszanie nóżkami
 • ochrona przed zabrudzeniem w okolicy nóżek dzięki wszytemu wodoodpornemu materiałowi, kodurze
 • pomiędzy kodurą a polarem wszyta gruba  atestowana włóknina silikonowa 300g (zapewnienie doskonałych warunków cieplnych)
 • zamki wewnątrz z zakładkami (dodatkowa ochrona przed zimnem)
 • z tyłu śpiwora wszyta kieszeń w postaci zakładki powodująca stabilne utrzymywanie się śpiworka (nie zsuwa się z wózka)
 • przystosowany do prania w pralkach i suszenia w suszarkach
 • pasuje do wózków spacerowych i gondoli
 • można skompletować z innymi dodatkami 
   
Firma Bambino Mondo zaistniała na rynku w 2013 roku jako producent pościeli dziecięcej i młodzieżowej. Zanim zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności, zgłębialiśmy wiedzę na temat rynku, jego potrzeb i specyfiki, co pozwoliło nam stworzyć produkty o wysokiej jakości i ponadczasowym wzornictwie. Dzięki temu, nasze wyroby, już teraz znalazły uznanie wśród klientów w Polsce i za granicą. Z myślą o spokoju mam i bezpieczeństwie ich dzieci, do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały naszych krajowych producentów, posiadające certyfikaty. W związku z powyższym możemy zagwarantować, iż oferowane przez nas wyroby są zdrowe oraz bezpieczne dla dzieci od narodzin. Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu wszystkie wzory są zawsze dopracowane w każdym szczególe i niepowtarzalne. Ponad to, doświadczeni pracownicy tworzą projekty zestawów pościelowych, tak aby były funkcjonalne w ich użytkowaniu. Dla dużych odbiorców mamy możliwość stworzenia indywidualnej kolekcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc przy tym dużo przyjemności w kompletowaniu wyprawki dla maleństwa.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.