JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kocyk dwustronny MINKY granatowo czerwony Bambino Mondo

Kod produktu: JDZP58171 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 55.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kocyk dwustronny MINKY granatowo czerwony Bambino Mondo

 Miękki i delikatny kocyk to niezbędny produkt w każdej wyprawce. Kocyk z metkami Bambinomondo idealnie sprawdzi się już od pierwszych dniach życia maluszka - w szpitalu, na spacerach, w łóżeczku, czy foteliku samochodowym a nawet jako mięciutka mata do zabawy i gimnastyki . Delikatny materiał otuli malca i zapewni mu słodki sen. Całość obszyta jest różnokolorowymi metkami, które zainteresują dziecko, zapewnią dobrą zabawę, a w razie potrzeby, podobnie jak smoczek, ukoją i pomogą  w zasypianiu. Metki wpływają również pozytywnie na rozwój zmysłu wzroku i koordynację wzrokowo - ruchową. Ciekawe wzornictwo i odpowiednio dobrana kolorystyka będzie idealnie pasować do dziecięcego pokoiku, a sam kocyk sprawdzi się w wielu sytuacjach. To również świetny pomysł na prezent.

  • kocyk z metkami 
  • kolor: czerwono granatowy
  • wymiary: 75 x 100 cm
  • skład: bawełna 100% plus MINKY poliester 100%
  • wypełnienie: antyalergiczna, wysokopuszysta włóknina silikonowa
  • wykończony metkami w różnych kolorach
  • od pierwszych dni życia
  • niezbędny w wyprawce

Kocyk wykonany jest z wysokogatunkowej 100% bawełny, którą z drugiej strony uzupełnia mięciutki plusz minky. Środek kocyka wypełniony jest antyalergiczną, wysokopuszystą włókniną silikonową o gramaturze 200g/m2

 
Firma Bambino Mondo zaistniała na rynku w 2013 roku jako producent pościeli dziecięcej i młodzieżowej. Zanim zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności, zgłębialiśmy wiedzę na temat rynku, jego potrzeb i specyfiki, co pozwoliło nam stworzyć produkty o wysokiej jakości i ponadczasowym wzornictwie. Dzięki temu, nasze wyroby, już teraz znalazły uznanie wśród klientów w Polsce i za granicą. Z myślą o spokoju mam i bezpieczeństwie ich dzieci, do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały naszych krajowych producentów, posiadające certyfikaty. W związku z powyższym możemy zagwarantować, iż oferowane przez nas wyroby są zdrowe oraz bezpieczne dla dzieci od narodzin. Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu wszystkie wzory są zawsze dopracowane w każdym szczególe i niepowtarzalne. Ponad to, doświadczeni pracownicy tworzą projekty zestawów pościelowych, tak aby były funkcjonalne w ich użytkowaniu. Dla dużych odbiorców mamy możliwość stworzenia indywidualnej kolekcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc przy tym dużo przyjemności w kompletowaniu wyprawki dla maleństwa.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.