JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Zestaw czapka i rękawiczki wełniane Ernie przyjaciel Elmo Toddler 1-3lata KnitWits

Kod produktu: JDZP55462 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 85.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 239.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Zestaw czapka i rękawiczki wełniane Ernie przyjaciel Elmo Toddler 1-3lata KnitWits

Miękka i ciepła wełniana czapka z rękawiczkami KnitWits to idealne rozwiązanie na zimowe mrozy. Zestaw jest wykonany ręcznie z wysokiej jakości nowozelandzkiej wełny, wykończony zaś został polarową podszewką. Wełna, wykorzystana do zrobienia czapki i rękawiczek, naturalnie pokryta jest lanoliną - substancją odporną na wodę, a także posiadającą zdolność samooczyszczania oraz odpychania roztoczy kurzu. Co więcej wełna zapewnia nie tylko ciepło, ale także odpowiednią cyrkulację powietrza. Czapka jest tak wyprofilowana, że chroni przed chłodem również uszy oraz kark. Natomiast jednopalczaste rękawice zapewnią ciepło dłoniom. Całość ozdobiona jest motywem przyjaciela uwielbianego przez dzieci bohatera Ulicy Sezamkowej Elmo, Erniego oraz dwoma sznureczkami. Ten niebanalny zestaw z pewnością przypadnie do gustu małym i dużym amatorom zabaw na śniegu, a wysoka jakość i ręczne wykonanie sprawią, że będzie on służył przez wiele sezonów.
 • czapka i rękawiczki Ernie Toddler Kids KnitWits
 • ozdobiona motywem Erniego z Ulicy Sezamkowej
 • dla dzieci 1-3lat
 • obwód czapki ok. 48cm (bardzo elastyczna)
 • długość rękawiczek: 16cm
 • skład czapki: 80% wełna nowozelandzka, 20% nylon, polarowa podszewka: 100% poliester
 • skład rękawiczek: 80% wełna nowozelandzka, 20% nylon, polarowa podszewka: 100% poliester
 • ręcznie wykonana (HAND MADE)
 • odporne na wodę
 • efekt samooczyszczenia (dzięki zawartej w naturalnej wełnie lanolinie)
 • właściwości antystatyczne - odpycha roztocza
 • w razie niewielkiego zabrudzenia przetrzeć wilgotną szmatką
 • w razie silnego zabrudzenia oddać do pralni chemicznej bądź ewentualnie delikatnie prać w zimnej wodzie z detergentem z dodatkiem lanoliny
 • suszyć rozwieszone (nie na kaloryferze lub w pełnym słońcu)
 • dostępne różne modele
 • produkt oryginalny, na licencji
Kanadyjska marka KnitWits proponuje ręcznie zrobione czapeczki z wysokiej jakości nowozelandzkiej wełny. Szyte w Nepalu czapki są odporne na wodę i zabrudzenia, doskonale grzeją i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Mnogość wzorów i rozmiary dla dzieci i starszych sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród czapek znajdują się postacie z Ulicy Sezamkowej, zwierzątka, czy wesołe potwory.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.