JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pieluszka flanelowa 70/80cm łososiowa misie i pszczółki Perfect

Kod produktu: JDZP54764 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 4.60 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pieluszka flanelowa 70/80cm łososiowa misie i pszczółki Perfect

Śliczna i mięciutka pielucha flanelowa wykonana z 100% bawełny pierwszego gatunku. Polski producent proponuje atestowaną tkaninę, która jest miękka, przyjemna w dotyku i delikatna dla skóry maluszka. Całość utrzymana jest w łososiowym odcieniu i ozdobiona bezpiecznymi nadrukami śpiących misiów i pszczółek. Ta śliczna pieluszka na pewno przyda się w wielu różnych sytuacjach: podczas podróży i spacerów, w domu, szpitalu czy podczas posiłku do wytarcia buzi. Zatem dobrze ją mieć zawsze przy sobie.
  • pielucha flanelowa Perfect
  • kolor: łososiowy z nadrukami misiów i pszczółek
  • wymiary: 70x80cm
  • wykonana z 100% bawełny
  • atestowana tkanina - pierwszy gatunek
  • materiał przyjemny i miękki w dotyku
  • przydatna w wielu sytuacjach
  • przystosowana do prania w 60°C
  • przed użyciem należy wyprać
  • dostępna również w innych rozmiarach i kolorach
Perfect od wielu lat działa w branży dziecięcej jako producent wysokiej jakości pieluch bawełnianych. W bogatej kolekcji producenta oprócz tradycyjnych pieluch tetrowych znajdują się również miękkie pieluszki flanelowe, pieluchy nieprzemakające podbite ceratką oraz wzorzyste. Wykonanie każdej pieluszki z 100% wysokogatunkowej bawełny, a także atesty i certyfikaty dają gwarancję, że prezentowane pieluszki są przyjazne i bezpieczne dla delikatnej skóry noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze 60°C. Prasowanie dopuszczalne w wysokiej temperaturze. Nie chlorować. Nie czyścić chemicznie.


Z czego to jest wykonane

Pieluszka wykonana jest z 100% bawełny. Gatunek pierwszy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.