JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszowy Gucio z bajki Pszczółka Maja Play-By-Play 38 cm

Kod produktu: JDZP53025 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 35.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszowy Gucio z bajki Pszczółka Maja Play-By-Play 38 cm

Pluszowy Gucio z bajki o przygodach pszczółki Mai ma pogodnie uśmiechniętą buzię i z pewnością podbije serce każdego miłośnika bajki o sympatycznej pszczółce i jej przyjaciołach. Jak na pszczółkę przystało nasz pluszowy Gucio jest cały żółty w czarne paski, ma sterczące czułki i urocze skrzydełka. Leniwe spojrzenie i szeroki uśmiech to jego znaki rozpoznawcze. Gucio mierzy sobie 38cm. Jest miękki i miły w dotyku. W sam raz do przytulania!
  • pluszowy Gucio z bajki o pszczółce Mai
  • wysokość: 33cm, z czułkami 38cm
  • pogodnie uśmiechnięty, ze sterczącymi czułkami
  • z bajki o Pszczółce Mai i jej przyjaciołach z łąki.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Pszczółki Mai. Poznały ją dzieci na całym świecie. Serial animowany produkcji austriacko-japońsko-niemiecko-portugalsko-hiszpańsko-kanadyjskiej, którego główną bohaterką jest mała rezolutna pszczółka i grupa jej przyjaciół, mieszkających na łące, szczególnie popularny był w Polsce w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Na całym świecie przygody mieszkańców łąki cieszyły się wielką popularnością. Dzieci nie tylko dobrze się przy nim bawiły, ale także poznawały świat przyrody i pozytywne wzorce.

Polecane dla dzieci w wieku +3 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.