JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka dziewczęca zimowa ocieplana popielata Ruba Cuori

Kod produktu: JDZP52911 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka dziewczęca zimowa ocieplana popielata Ruba Cuori

Ciepła, zimowa kurteczka dla dziewczynki włoskiej marki Ruba Cuori. Odszyta z największą starannością i dokładnością, co do każdego szczegółu. Wykonana z materiału w kolorze popielatym z uroczym logo na lewym ramieniu, wykładanym mieniącymi się diamencikami. Kurteczka ma odpinany kaptur na trzy zatrzaski. Sam kaptur jest pięknie wykończony przy twarzy. Wnętrze kaptura jest także w kolorze popielatym i idealnie pasuje do reszty kurteczki. Kurtka zapinana na zamek z tworzywa, kryty patką zapinaną na niewidoczne guziki. Rękawki wykończone zostały bawełnianym ściągaczem. Ubranie jest na tyle długie, że w pełni chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. W pasie ściągnięte paseczkiem zapinanym na klamrę (zatrzask) ozdobioną literką "R", dzięki której kurteczkę można dobrze dopasować. Od pasa kurtka odcięta, jednak przy zakończeniu przyszyto gumkę ściągającą, dzięki czemu kurteczka jest dopasowana i pięknie się układa. Dodatkowo z przodu są dwie kieszonki na skarby dziecka. Odrobinę romantyczny krój i uniwersalny kolor sprawia, że dziewczynki chętnie noszą tę kurtkę. Jest w niej ciepło i wygodnie - idealna na mroźne dni jesieni, zimy lub wiosny. Dziewczynki wyglądają w niej naprawdę ładnie.

 • ocieplana kurtka z kapturem
 • w kolorze popielatym z naszytym logo na lewym ramieniu
 • zapinana na zamek z tworzywa, kryta patką i zapinana na guziki
 • w pasie wszyto pasek umożliwiający dopasowanie
 • odpinany kaptur
 • rękawki wykończone bawełnianym ściągaczem
 • dwie kieszonki z przodu
 • kurtka wygodna i ciepła
 • starannie odszyta
 • wykonana z najwyższej jakości surowców
 • włoskiej marki Ruba Cuori
 • rozmiary na metce: 74 (12 mcy)
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki wykonano w 100% z poliestru. Podszewka wykonana również z poliestru (skład surowcowy ocieplina i podszewka: 100% poliester). Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Koszulka dziewczęca - top Arcadia bawełniana biała Mariquita

Koszulka dziewczęca - top Arcadia bawełniana biała...

Cena: 6.00 zł