JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka chłopięca zimowa ocieplana By the Way granatowa Mariquita

Kod produktu: JDZP52812 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka chłopięca zimowa ocieplana By the Way granatowa Mariquita

Ciepła, zimowa kurteczka dla chłopca z kolekcji By the Way. Odszyta z największą starannością. Wykonana z materiału w kolorze granatowym z uroczymi kolorowymi naszywkami i mnóstwem kieszonek, które dodają jej uroku. Ocieplana - podszewka z mięciutkiego, ciemnoszarego polaru. Kaptur odpinany (zamek błyskawiczny). Wnętrze kaptura ocieplane także ciemnoszarym polarem, a brzeg kaptura ozdobiony futerkiem z długim włosem. Kurtka zapinana na zamek z tworzywa. Rękawki wykończone zostały bawełnianym ściągaczem. Ubranie jest na tyle długie, że w pełni chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. W pasie troczki, dzięki którym kurteczkę można dobrze dopasować oraz ściągacz zapinany na napy. Posiada wewnątrzną kieszeń zapinaną na zamek. Jest w niej ciepło i wygodnie - idealna na mroźne dni jesieni, zimy lub wiosny. Chłopcy wyglądają w niej naprawdę ładnie. Dołączono 3 zapasowe napy.

 • ocieplana kurtka z kapturem z materiału
 • w kolorze granatowym, zdobiona kolorowymi naszywkami
 • zapinana na zamek z tworzywa
 • w pasie troczki umożliwiające dopasowanie i ściągacz zapinany na napy
 • odpinany kaptur
 • rękawki wykończone bawełnianym ściągaczem
 • wewnętrzna kieszonka zapinana na zamek
 • kurtka wygodna i ciepła
 • starannie odszyta, wykonana z najwyższej jakości surowców
 • podszewka wykonana z mięciutkiego polaru
 • z kolekcji By the Way
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki wykonano w 100% z poliestru. Podszewka wykonana z mięciutkiego polaru z 100% poliestru, reszta podszewki również z poliestru. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.