JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka chłopięca Friendly Galaxy bawełniana oliwkowa Mariquita

Kod produktu: JDZP52807 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka chłopięca Friendly Galaxy bawełniana oliwkowa Mariquita

Elegancka i gustowna dwurzędowa kurtka dla chłopca z kolekcji Friendly Galaxy. Odszyta z największą starannością. Z poliestru, w kolorze oliwkowym, z kołnierzykiem. Idealna na jesienną porę! Kurteczka przypomina w stylu krótki prochowiec. Zapinana na guziki (jeden rząd zewnętrzny i drugi rząd wewnętrzny) oraz na zamek błyskawiczny. Na pleckach, na wysokości nerek również wszyta patka, zapinana na dwa guziki. Z przodu 2 kieszonki. Kurteczka z pewnością ochroni dziecko przed wiatrem. Została ona dodatkowo ocieplona miękkim i przyjemnym w dotyku futerkiem, tak aby chroniła Twoje dziecko przed niepogodą. Kurtka posiada również wszyty kaptur, którego wewnętrzny materiał wykonany jest w kolorowe paski. W tej kurteczce jest ciepło i wygodnie. Ciekawy krój i uniwersalny kolor sprawia, że chłopcy chętnie noszą tę kurtkę i wyglądają w niej naprawdę ładnie. Dołączony zapasowy guzik.
  • występuje w rozmiarze:
  • dwurzędowa kurteczka z poliestru
  • w kolorze oliwkowym
  • zapinana na 2 rzędy guzików
  • 2 kieszonki z przodu
  • wygodna i lekka
  • starannie odszyta, wykonana z najwyższej jakości surowców
  • z kolekcji Friendly Galaxy
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie stosować bielenia. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować. Nie suszyć w suszarce bębnowej.


Z czego to jest wykonane
Kurteczkę uszyto z miękkiego i miłego w dotyku poliestru. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci. Tkanina pozwala skórze oddychać a jednocześnie dobrze ją ogrzewa. Jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo jest utrzymać ją w higienicznym stanie. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.