JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Dres dziewczęcy czerwony Charmmy Kitty (Hello Kitty)

Kod produktu: JDZP52429 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Dres dziewczęcy czerwony Charmmy Kitty (Hello Kitty)

Dres to wygodne ubranie, w którym najmłodsi będą mogli nieskrępowanymi ruchami rozwijać swoją sprawność fizyczną. Dresik jest wykonany z miłego w dotyku poliestru w kolorze czerwonym z jasnoróżowymi elementami i nadrukiem kotka. Na uwagę zasługują zdobienia na bluzie, nadające jej dziewczęcy charakter – haftowane wzory, na których znajdują się kotki. Ponadto warto wspomnieć o rękawach, które są na gumce oraz o ściągaczu w dolnej partii bluzy. Górna część kompletu posiada jedną kieszeń, z kolei w spodniach znajdziemy dwie na przodzie. Spodenki również ozdobiono jasnoróżowymi haftami. Znajdują się one z przodu, w dolnej części. Na bluzie i spodniach wykonano ozdobne obszycia w kolorze jasnoróżowym. Dres pochodzi z kolekcji "Charmmy Kitty" (znanej też jako Hello Kitty), zaprojektowanej z myślą o dziewczynkach.
  • dres Charmmy Kitty (spodnie + bluza)
  • kolor czerwony, ozdobiony haftami
  • na bluzie naszywki przedstawiające kotka Charmmy Kitty ze srebrną kokardką
  • na spodniach, w dolnej części nogawek jasnoróżowy haft
  • rękawy i dół bluzy wykończone ściągaczem
  • spodnie posiadają dwie kieszenie na przodzie
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
  • z kolekcji "Charmmy Kitty"
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji poziomej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiego i miłego w dotyku poliestru (zawartość 100%). Materiał ten ma niską chłonność wilgoci, dlatego też szybko wysycha. Tkanina jest lekka, łatwo się ją pierze i nie zmienia ona formy. Dresik zatem się nie gniecie, jest łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu. Ubrania z poliestru łatwo utrzymać w higienicznym stanie. Materiał ten jest wykorzystywany do produkcji odzieży sportowej oraz bielizny.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.