JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Rożek niemowlęcy Kwiat Wiśni white&black

Kod produktu: JDZP51371 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 148.63 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 13.87 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Rożek niemowlęcy Kwiat Wiśni white&black

Rożek jest idealnym rozwiązaniem w pierwszych tygodniach życia dziecka. Zapewnia komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa, które towarzyszyło dziecku w łonie matki. Rożek "Kwiat wiśmi" marki white&black charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem w kwiaty. Utrzymany jest w kolorystyce biało-czerwonej z czarnymi dodatkami, które pozytywnie stymulują rozwój niemowlęcia. Gdy dziecko podrośnie, rozłożony rożek z powodzeniem może być wykorzystywany jako miękki kocyk.
  • wymiary: 80x80cm
  • kolorystyka: biało-czerwony w kwiaty z czarnymi dodatkami
  • wypełniony miękką, puszystą ociepliną
  • skład surowcowy: 100% hipoalergicznej bawełny.
Produkty marki white&black są wyjątkowe. Opierają się w głównej mierze na teorii rozwojowej, zgodnie z którą dziecko w pierwszych miesiącach życia widzi tylko barwy kontrastowe. W związku z tym produkty white&black tworzone są w kolorach białym, czarnym i czerwonym, ponieważ te trzy barwy skutecznie stymulują prawidłowy rozwój intelektualny. Nad opracowniem każdego produktu pracują specjaliści m.in. z dziedzin psychologii i wzornictwa. Jedną z myśli przewodnich white&black jest hasło "Nie patrzymy w lustro, tylko przez okno", twórcy bowiem są otwarci na ulepszanie produktów i sugestie rodziców. Wszystkie artykuły tworzone są z myślą o rozwoju intelektualnym i psychoruchowym dzieci oraz o ich bezpieczeństwie.


Produkt wyprodukowany w Polsce.


Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Pajacyk bawełniany rozpinany Marynarz Dany

Pajacyk bawełniany rozpinany Marynarz Dany

Cena: 19.90 zł