JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszowy brelok Hello Kitty granatowo-pomarańczowa Sanrio

Kod produktu: JDZP51135 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 5.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 19.99 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszowy brelok Hello Kitty granatowo-pomarańczowa Sanrio

Ulubiona Hello Kitty zawsze pod ręką? Żaden problem! Hello Kitty w formie breloczka można wszedzie z sobą zabrać. Urocza kotka z białą zawieszką może zawisnąć np. na ulubionej torbie lub plecaku. Świetnie sprawdzi się również jako breloczek do kluczy. Kotka ubrała się w żywe kolory, ma na sobie granatowe ogrodniczki i pomarańczową bluzkę oraz kwiatka przy lewym uszku. Mierzy sobie 9cm, jest miękka i miła w dotyku.
  • breloczek-zawieszka pluszowa Hello Kitty
  • wysokość maskotki: 9cm
  • kolorystyka: biała w granatowo-pomarańczowym stroju
  • zawieszka wykonana z tworzywa w kolorze białym
  • produkt oryginalny, licencjonowany.
Postać Hello Kitty została wykreowana w 1974 roku przez japońską firmę Sanrio, która na rynku istnieje od 1960 roku, zajmując się kreacją bohaterów, sprzedażą i licencjonowaniem produktów. Najbardziej znaną postacią wykreowaną przez firmę jest Hello Kitty – charakterystyczna biała kotka z czerwoną kokardą przy uchu. Uroczą kotkę, znajdziemy w bajkach, książkach, grach oraz na niezliczonej ilości gadżetów.

Polecane dla dzieci w wieku +3 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.



Szlafrok kąpielowy z termofrotty Słonik różowy AMARO

Szlafrok kąpielowy z termofrotty Słonik różowy AMA...

Cena: 25.90 zł

Body bawełniane Słodki sen z długim rękawem różowe AMARO

Body bawełniane Słodki sen z długim rękawem różowe...

Cena: 9.90 zł