JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka impregnowana Blue Marine błękitna z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Kod produktu: JDZP51022 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka impregnowana Blue Marine błękitna z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Pomysłowa i niezwykle praktyczna kurtka z wypinaną bluzą na różną pogodę, nawet tą kapryśną. Wykonana w kolorze niebieskim z przeszyciami w rudą nitką, posiada trzy kieszenie z patkami zapinane na zatrzaski. Ubranie jest wodoodporne, wykonano je z bawełny i nylonu. Kurtka posiada odpinany kaptur i zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz zatrzaski. Wewnątrz ubrania, w tym także w kapturze, znajduje się niebieska siatkowa podszewka. Dodatkowym atutem kurtki jest bluza z polaru w kolorze niebieskim z naszywką z przodu, przypinana zamkiem błyskawicznym i zatrzaskami. Zapewnia ona dodatkową ochronę przed chłodem. Gdy jest cieplej można ją wypiąć z kurtki, a także nosić samodzielnie jako odrębne ubranie. Całość pochodzi z kolekcji "Blue Marine".
  • kurtka impregnowana z odpinanym kapturem + wypinana bluza z polaru 2w1
  • kolorystyka kurtki: niebieska
  • kolorystyka bluzy: niebieska
  • kurtka zapinana na zamek błyskawiczny
  • bluza zapinana na zamek błyskawiczny
  • kurtka posiada trzy kieszenie z patkami na przodzie
  • bluzę można nosić jako odrębne ubranie
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany bezpiecznymi barwnikami
  • z kolekcji "Blue Marine".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji kurtki
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji bluzy
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 110°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki uszyto z poliestru i nylonu (skład surowcowy: 65% bawełna i 35% nylonu), podszewkę ze 100% bawełny. Bluza została wykonana ze 100% poliestru.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.