JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka impregnowana Miss Dotty dziewczęca z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Kod produktu: JDZP51008 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka impregnowana Miss Dotty dziewczęca z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Pomysłowa i niezwykle praktyczna kurtka z wypinaną bluzą na różną pogodę, nawet tą kapryśną. Wykonana w kolorze granatowo-białym w drobną kratkę, posiada dwie kieszenie z patkami zapinane na guziki. Ubranie jest wodoodporne, wykonano je z poliestru. Kurtka posiada odpinany kaptur i zapinana jest na guziki. Wewnątrz ubrania, w tym także w kapturze, znajduje się bawełniana granatowa podszewka. Dodatkowym atutem kurtki jest bawełniana bluza w kolorze białym w granatowe groszki z naszywką, przypinana zamkiem błyskawicznym i guzikami. Zapewnia ona dodatkową ochronę przed chłodem. Gdy jest cieplej można ją wypiąć z kurtki, a także nosić samodzielnie jako odrębne ubranie. Całość pochodzi z kolekcji "Miss Dotty".
  • kurtka impregnowana z odpinanym kapturem + wypinana bluza z polaru 2w1
  • kolorystyka kurtki: w kolorze granatowo-białym w drobną kratkę
  • kolorystyka bluzy: biała w granatowe groszki
  • kurtka zapinana na guziki
  • bluza zapinana na zamek błyskawiczny
  • dwie kieszenie na przodzie
  • bluzę można nosić jako odrębne ubranie
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany bezpiecznymi barwnikami
  • z kolekcji "Miss Dotty".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji kurtki
Producent zaleca pranie w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji bluzy
Prać w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 150°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane

Wierzch kurtki uszyto ze 100% poliestru, podszewkę ze 100% bawełny. Bluza została wykonana ze 100% bawełny.

Poliester
Poliester jest włóknem sztucznym, którego używa się jako samodzielnego surowca do szycia ubrań lub dodaje się do innych materiałów. Jego niepodważalną zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie, a także nie strzępi się.

Bawełna
Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.