JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka khaki Wild Navigator z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Kod produktu: JDZP50975 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka khaki Wild Navigator z wypinaną bluzą 2w1 Mariquita

Pomysłowa i niezwykle praktyczna kurtka z wypinaną bluzą na różną pogodę, nawet tą kapryśną. Wykonana w kolorze khaki, uatrakcyjniona przeszyciami niebieską nitką i nadrukiem na rękawie oraz czterema kieszeniami na przodzie i jedną na rękawie. Ubranie wykonano z bawełny. Kurtka posiada odpinany kaptur i zapinana jest na zamek błyskawiczny oraz guziki. Wewnątrz ubrania, w tym także w kapturze, znajduje się bawełniana podszewka w brązową kratkę. Dół kurtki wykończono gumką, którą można regulować i dopasowywać ubranie według potrzeb. Dodatkowym atutem kurtki jest bluza w kolorze białym z dwoma kieszeniami, przypinana zamkiem błyskawicznym i guzikami. Zapewnia ona dodatkową ochronę przed chłodem. Gdy jest cieplej można ją wypiąć z kurtki, a także nosić samodzielnie jako odrębne ubranie. Całość pochodzi z kolekcji "Wild Navigator".
  • kurtka impregnowana + wypinana bluza 2w1
  • kolorystyka kurtki: khaki z podszewką w brązową kratę
  • kolorystyka bluzy: biała
  • kurtka zapinana na zamek błyskawiczny
  • cztery kieszenie na przodzie, jedna na rękawie
  • wewnątrz kurtki bluza z bawełny i poliestru
  • bluzę można nosić jako odrębne ubranie
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany bezpiecznymi barwnikami
  • z kolekcji "Wild Navigator".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 150°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.

Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki wykonano z bawełny 100%. Podszewka również wykonana z miłej w dotyku bawełny (skład surowcowy: 100% bawełna). Jakość: pierwsza.

Bluzę uszyto z bawełny 60% i poliestru 40%.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Koszula chłopięca z krótkim rękawem Green Patrol len bawełna brązowa Mariquita

Koszula chłopięca z krótkim rękawem Green Patrol l...

Cena: 9.99 zł