JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszowy delfin Deny Fancy

Kod produktu: JDZP49979 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 18.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 30.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszowy delfin Deny Fancy

Czy to delfin lub merlin? Raczej ten pierwszy i któż nie chciałby go złowić w swoje objęcia, wpleść w sieć uścisków i utuleń? Może będziesz tym szczęśliwcem Ty? Delfin Fancy posiada barwy związane z ekosystemem, w którym żyje na co dzień – niebieskie morze, a nad nim błękitne niebo i słońce w zenicie i biel kropli, gdy ssak ten rozwija swą prędkość w rwetesie fal. Taki też jest ten pluszak – błękitno-żółty z białym brzuchem. Sympatyczny, miękki w dotyku, z chęcią wpłynie na Twoją sympatię względem niego?

  • długość delfina: 45cm
  • piękna kolorystyka: błękitno-żółto-biała
  • miły w dotyku materiał
  • delfina można prać ręcznie.

Czy wiesz, że pluszaki rozpoczęły swoją karierę pod koniec XIX wieku, kiedy to Niemka Margarete Steiff przykuta do wózka z powodu choroby, dla zabicia czasu zaczęła szyć pluszowe zabawki-zwierzątka. Siostrzeniec kobiety ulepszył ich zewnętrzny wygląd oraz konstrukcję i tak powstała rodzinna firma Steiff, która zajęła się produkcją pluszowych zabawek. Po wystawieniu zabawek na targach w Lipsku w 1903 roku zainteresowali się nimi amerykańscy producenci i w ten sposób zaczęto wytwarzać podobne zabawki na szeroką skalę. Firma Steiff istnieje do dziś i nadal wytwarza pluszowe maskotki.

Producent poleca dla dzieci od 3 roku życia.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.