JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sukienka z krótkim rękawem w biało-czarną kratkę Biedronka Dany

Kod produktu: JDZP49893 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sukienka z krótkim rękawem w biało-czarną kratkę Biedronka Dany

Kratka w modzie. Elegancka sukienka z krótkim rękawem będzie pasować każdej małej dziewczynce. Projektant sięgnął po materiał w oryginalnej kolorystyce: czarno-biała kartka przepleciona nitką w kolorze złotym z drobymi czerwonymi dodatkami. Przy szyi gustowny kołnierzyk z czerwonym obszyciem. W pasie czerwona wszywka, od której w dół puszczone jest marszczenie. Na piersiach ozdobiona 6 czerwonymi guzikami. Zapinana na zamek umiejscowiony na plecach. Całość przykłuwa spojrzenia małą elegancją. Sukienka pochodzi z kolekcji "Biedronka".
  • sukienka z krótkim rękawem
  • kolorystyka: w biało-czarną kratkę ze złotą nitką
  • gustowny kołnierzyk z czerwonym obszyciem
  • ozdobiona 6 guzikami z przodu
  • w pasie czerwona wszywka, od której w dół puszczone jest marszczenie
  • zapinana na zamek umiejscowiony na plecach
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha
  • z kolekcji "Biedronka".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Z czego to jest wykonane
Bawełna 65%, poliamid 32%, elastan 3%.

Bawełna
Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Poliamid
Poliamid jest włóknem sztucznym, którego używa się jako samodzielnego surowca do szycia ubrań lub dodaje się do innych materiałów. Jego niepodważalną zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie, a także nie strzępi się.

Elastan
Elastan to sztuczne włókno, wynalezione w latach 50-tych ubiegłego wieku, posiadające wyjątkowo elastyczne, rozciągliwe właściwości. Charakteryzuje się dużą stabilnością – można je rozciągać nawet od trzech do ośmiu razy, przy czym nie traci ono swojej formy. W połączeniu z innymi włóknami doskonale sprawdza się do wyrobu wygodnej i trwałej odzieży.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach.  Prasować w temperaturze do 110°C. Nie czyścić chemicznie.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluzka bawełniana batyst biała z długim rękawem Biedronka Dany

Bluzka bawełniana batyst biała z długim rękawem Bi...

Cena: 17.90 zł

Czapka bawełniana Biedronka Dany

Czapka bawełniana Biedronka Dany

Cena: 10.90 zł

Bluzka bawełniana biała z nadrukiem Biedronka Dany

Bluzka bawełniana biała z nadrukiem Biedronka Dany...

Cena: 16.90 zł

Spodnie dziewczęce 3/4 w kratkę Biedronka Dany

Spodnie dziewczęce 3/4 w kratkę Biedronka Dany

Cena: 16.90 zł