JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pajacyk bawełniany krótka nogawka Marynarz Dany

Kod produktu: JDZP49861 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pajacyk bawełniany krótka nogawka Marynarz Dany

Co złowi miś marynarz Baby Marine? Z rubaszną bandanką miś z wędką przysiadł sobie na krótką chwilkę - a gdzie jego stateczek? Ta sympatyczna naszywka stanowi o pięknie pajacyka – białe, krótkie rękawki i nogawki, których obszycie wykonane jest precyzyjnym ściegiem czerwoną nicią. Przy obu stronach kołnierza, jak i u dołu pajacyka umiejscowione są metalowe napy – zabezpieczają przed rozpięciem. Z tyłu zaś naszyta jest kieszonka z zagubionym stateczkiem. Cały pajacyk został wykonany ze 100% bawełny, co powoduje, że ciałko maluszka ma zapewnioną najlepszą z możliwych naturalną wentylację. Całość w paski z naszywkami dopełnia jakości temu gustownego ubiorowi Twojego malca. Ubranie pochodzi z kolekcji "Marynarz".

  • pajacyk bawełniany w paski
  • krótki rękaw
  • kolorystyka biało-szara
  • naszywka 2 misie i kieszonka
  • dobry gatunkowo materiał
  • body posiada metalowe napy – dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
  • ubranie pochodzi z kolekcji "Marynarz".

W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.
 

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach.  Prasować w temperaturze 150°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Body bawełniane z misiami krótki rękaw Marynarz Dany

Body bawełniane z misiami krótki rękaw Marynarz Da...

Cena: 12.90 zł

Body bawełniane krótki rękaw Marynarz Dany

Body bawełniane krótki rękaw Marynarz Dany

Cena: 12.90 zł

Pajacyk bawełniany rozpinany Marynarz Dany

Pajacyk bawełniany rozpinany Marynarz Dany

Cena: 19.90 zł

Spodenki bawełniane dresowe Marynarz Dany

Spodenki bawełniane dresowe Marynarz Dany

Cena: 13.93 zł

Bluzka bawełniana krótki rękaw Marynarz Dany

Bluzka bawełniana krótki rękaw Marynarz Dany

Cena: 16.90 zł