JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie bawełniane długie turkusowe Kotek Dany

Kod produktu: JDZP49847 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie bawełniane długie turkusowe Kotek Dany

Miłe w dotyku, bawełniane spodnie stworzono z myślą o wygodzie najmłodszych. Wykonano je w kolorze jasnego turkusu i ozdobiono obszyciem różową nitką. Mają klasyczny krój, wyposażono je w aż cztery kieszenie, z czego dwie, znajdujące się po zewnętrznych stronach nogawek, zamykane są na patki. W pasie wszyto nieuciskającą szeroką gumkę. Spodnie pochodzą z kolekcji "Kotek" stworzonej z myślą o dziewczynkach i będą pasować do wielu ubrań.
  • spodnie bawełniane długie
  • kolorystyka: jasny turkus
  • obszyte różową nitką
  • w pasie szeroka, nieuciskająca gumka
  • posiadają cztery kieszonki, z czego dwie wyposażone w patki
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
  • z kolekcji "Kotek".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 60°C. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach.  Prasować w temperaturze do 200°C. Można czyścić chemicznie.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Body rozpinane z długim rękawem różowe Kotek Dany

Body rozpinane z długim rękawem różowe Kotek Dany...

Cena: 15.90 zł

Sukienka princeska bawełniana turkusowa Kotek Dany

Sukienka princeska bawełniana turkusowa Kotek Dany...

Cena: 25.90 zł

Kamizelka z kapturem na polarze różowa Kotek Dany

Kamizelka z kapturem na polarze różowa Kotek Dany...

Cena: 23.90 zł

Bluzka bawełniana różowa z turkusowymi rękawami Kotek Dany

Bluzka bawełniana różowa z turkusowymi rękawami Ko...

Cena: 17.90 zł

Bluzka bawełniana turkusowa z długim rękawem Kotek Dany

Bluzka bawełniana turkusowa z długim rękawem Kotek...

Cena: 16.90 zł