JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Dres z kapturem dziewczęcy Zajączek Dany

Kod produktu: JDZP49844 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Dres z kapturem dziewczęcy Zajączek Dany

Bawełniany dres to wygodne ubranie, w którym najmłodsi będą mogli nieskrępowanymi ruchami rozwijać swoją sprawność fizyczną. Wykonany z miłej w dotyku, oddychającej bawełny w kolorze różowym, ma zapinaną na zamek bluzę wyposażoną w kaptur. Zamek dla bezpieczeństwa posiada w górnej części dodatkową zakładkę chroniącą przed przycięciem skóry podczas zapinania. W kapturze wszyto bawełnianą podszewkę. Na uwagę zasługują zdobienia na bluzie, nadające jej dziewczęcy charakter – naszywki, na których znajdują się zajączek i domek z haftowanymi aplikacjami. Ponadto wato wspomnieć o rękawach typu bufka oraz o marszczeniu w dolnej partii bluzy tworzącym falbankę. Bluza posiada dwie kieszenie, z kolei w spodniach znajdziemy aż trzy (dwie na przodzie, jedna z tyłu), dodatkowo ozdobione niewielką zieloną falbanką. Spodenki również ozdobiono barwnymi haftami. Znajdują się one z przodu, w dolnej części. Na bluzie i spodniach wykonano ozdobne obszycia szwów w kolorze zielonym. Dres pochodzi z kolekcji "Zajączek", zaprojektowanej z myślą o dziewczynkach.
 • dres bawełniany z kapturem
 • kolor różowy, ozdobiony naszywkami i haftami
 • na bluzie naszywki przedstawiające zająca i domek oraz ozdobne hafty
 • na spodniach, w dolnej części nogawek barwne hafty
 • bluza zapinana na zamek z zabezpieczeniem przed przycięciem skóry podczas zapinania
 • rękawy typu bufka, dół bluzy zakończony marszczeniem tworzącym falbankę
 • kaptur posiada bawełnianą podszewkę w kolorze białym
 • spodnie posiadają trzy kieszenie (dwie na przodzie, jedna z tyłu) ozdobione zieloną falbanką
 • na bluzie i spodniach wykonano ozdobne obszycia szwów w kolorze zielonym
 • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
 • z kolekcji "Zajączek".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji poziomej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.


Certyfikaty

Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluzka bawełniana z długim rękawem w paski Zajączek Dany

Bluzka bawełniana z długim rękawem w paski Zającze...

Cena: 17.90 zł

Body bawełniane w paski z długim białym rękawem Zajączek Dany

Body bawełniane w paski z długim białym rękawem Za...

Cena: 15.90 zł

Bluzka bawełniana z nadrukiem Zajączek Dany

Bluzka bawełniana z nadrukiem Zajączek Dany

Cena: 15.90 zł