JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka z kapturem różowa z bawełnianą podszewką Serduszko Dany

Kod produktu: JDZP49796 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka z kapturem różowa z bawełnianą podszewką Serduszko Dany

Kurtka z kaputrem firmy Dany to wygodne ubranko dla najmłodszych. Wierzch wykonany został z poliestru w kolorze różowym, a podszewka z bawełny w kolorze białym. Kurtkę zapina się na zamek oraz trzy guziki. Zamek został wyposażony w zabezpieczenie, które chroni przed przycięciem skóry podczas zapinania. Kurteczkę ozdobiono dwoma nadrukami. Pierwszy znajduje się na przodzie i przedstawia duże serce, kwiatki oraz napis "I love flowers". Drugi umieszczono z tyłu i przedstawia rzy serca z drybnymi aplikacjami oraz ten sam napis "I love flowers". ponadto tył jest marszczony, co nadaje kurtce dziewczęcego uroku. Całość zamykają dwie kieszenie z przodu. Ubranie pochodzi z kolekcji "Serduszko".
  • kurtka z podszewką z kapturem
  • kolor różowy z nadrukami z przodu i z tyłu
  • nadruk przedstawiają serca, kwiaty i napis "I love flowers"
  • wewnątrz kurtki bawełniania podszewka w kolorze białym
  • rękawy wykończone ściągaczem
  • zapinana na zamek, posiadający w górnej części zabezpieczenie przed przycięciem skóry podczas zapinania, a także na trzy guziki
  • wyposażona w dwie kieszenie
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
  • z kolekcji "Serduszko".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji pionowej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Wierzch ubrania wykonano z tkaniny przypominającej ortalion (skład surowcowy: 100% poliester). Podszewka wykonana z mięciutkiej bawełny (skład surowcowy: 100% bawełna).

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Sweterek bawełniano-akrylowy rozpinany z kapturem jasnoróżowy Serduszko Dany

Sweterek bawełniano-akrylowy rozpinany z kapturem ...

Cena: 29.90 zł

Spodnie sztruksowe na podszewce różowe Serduszko Dany

Spodnie sztruksowe na podszewce różowe Serduszko D...

Cena: 25.90 zł

Bluzka bawełniana z długim rękawem biała z różowymi dodatkami Serduszko Dany

Bluzka bawełniana z długim rękawem biała z różowym...

Cena: 16.90 zł

Czapka wiązana bawełniana różowa Serduszko Dany

Czapka wiązana bawełniana różowa Serduszko Dany...

Cena: 10.90 zł