JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sweter bawełniano-akrylowy rozpinany z kapturem jasnoniebieski Ciuchcia Dany

Kod produktu: JDZP49791 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sweter bawełniano-akrylowy rozpinany z kapturem jasnoniebieski Ciuchcia Dany

Lokomotywa wypuszcza wielki obłok pary i wyrusza w trasę! Firma Dany stworzyła kolejne godne noszenia ubranie. Mamy przed sobą ładny i wygodny sweterek bawełniano-akrylowy w kolorze jasnoniebieskim z miłą w dotyku, bawełnianą białą podszewką. Zapinany na zamek wyposażony w górnej części w zabezpieczenie przed przycięciem skóry podczas zapinania, z kapturkiem i zdobieniami, które zwrócą uwagę nie tylko dzieci. Z przodu swetra znajduje się naszywka z elementami haftu przedstawiającymi lokomotywę z maszynistą, obłoki pary oraz napisy: "Mais ou est passe mon Train" i "Hop on my train". Ubranie pochodzi z kolekcji „Ciuchcia”.
  • sweter bawełniano-akrylowy rozpinany z kapturem
  • kolor jasnoniebieski
  • ozdobiony naszywką z elementami haftu, przedstawiającymi lokomotywę z maszynistą, obłoki oraz napisy: "Mais ou est passe mon Train" i "Hop on my train"
  • wyposażony w kaptur
  • zapinany na zamek, posiadający w górnej części zabezpieczenie przed przycięciem skóry podczas zapinania
  • podszewka wykonana z bawełny w kolorze białym
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
  • z kolekcji "Ciuchcia".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach.  Prasować w temperaturze 110°C. Nie czyścić chemicznie.
Z czego to jest wykonane
Sweter uszyto z akrylu 50% i bawełny 50%. Podszewka wykonana z bawelny 100%.

Akryl
Akryl to miła w dotyku i lekka tkanina charakteryzuje się miękkim splotem włókien, podobnym do wełny. Materiał z akrylu jest sprężysty i ma właściwości termoizolacyjne – bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Cechuje się odpornością na działanie ultrafioletu, dzięki czemu nie występuje proces żółknięcia materiału ani blaknięcia – kolory dłużej pozostają intensywne. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie. Testy udowodniły, że materiał ten jest bezpieczny dla skóry dzieci. Jakość: pierwsza.

Bawełna
Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Czapka wiązana bawełniana niebieska Ciuchcia Dany

Czapka wiązana bawełniana niebieska Ciuchcia Dany...

Cena: 10.90 zł

Spodnie sztruksowe na podszewce niebieskie Ciuchcia Dany

Spodnie sztruksowe na podszewce niebieskie Ciuchci...

Cena: 25.90 zł

Bluzka bawełniana mleczno-niebieska z nadrukiem Ciuchcia Dany

Bluzka bawełniana mleczno-niebieska z nadrukiem Ci...

Cena: 17.90 zł