JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Bluza dresowa bawełniana czerwona z odpinanym kapturem Biedronka Dany

Kod produktu: JDZP49770 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Bluza dresowa bawełniana czerwona z odpinanym kapturem Biedronka Dany

Biedronki bez dwóch zdań lubią czerwony. Chyba dlatego upodobały sobie prezentowaną bluzę stworzoną z myślą o dziewczynkach. Wykonana z bawełny, zapinana na zamek, z przypinanym na napy kapturem będzie wygodnym elementem stroju dziecka. Na przodzie bluzy znajduje się dekoracja wykonana z naszywek, haftu i nadruku, przedstawijąca cztery biedronki, kwiaty oraz napis "biedroneczki mają kropeczki". Wnętrze kaptura jest białe z nadrukiem przedstawiającym biedronki i kropki, wykonanym metodą sitodruku. Na uwagę zasługują elementy zapewniające dziecku wygodę – kaptur, w zależności od potrzeby, można w każdej chwili przypiąć lub odpiąć, w górnej części zamka znajduje się zabezpieczenie, które uchroni pociechę przed przycięciem skóry, a dzięki ściągaczowi w dolnej części ubrania w chłodniejsze dni wiatr nie będzie zawiewał pod bluzkę. Rękawy typu bufka nadają bluzie dziewczęcego charakteru. A biedronki? Z pewnością zwrócą uwagę pociechy!
 • bluza dresowa bawełniana z odpinanym kapturem
 • kolor czerwony
 • ozdobiona czterema naszywkami-biedronkami, haftowanymi kwiatami i napisem w formie nadruku "biedroneczki mają kropeczki"
 • rękawy typu bufka
 • kaptur zapinany na metalowe napy
 • wnętrze kaptura białe z nadrukiem w formie sitodruku, przedstawiającym biedronki i kropki
 • bluza zapinana na zamek wyposażony w zabezpieczenie przed przycięciem brody
 • u dołu bluzy ściągacz
 • napy z metalu – dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
 • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka
 • z kolekcji "Biedronka".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji poziomej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie dresowe bawełniane czarne Biedronka Dany

Spodnie dresowe bawełniane czarne Biedronka Dany

Cena: 16.90 zł

Czapka bawełniana Biedronka Dany

Czapka bawełniana Biedronka Dany

Cena: 10.90 zł

Bluzka bawełniana biała z nadrukiem Biedronka Dany

Bluzka bawełniana biała z nadrukiem Biedronka Dany...

Cena: 16.90 zł