JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Miś Tońcio z groszkami Fancy

Kod produktu: JDZP49381 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 21.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 39.90 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Miś Tońcio z groszkami Fancy

Oto miś – miś jest bardzo wesół dziś. Gdy się nim potrząśnie – to łapkami rusza radośnie, stópki kręcą mu się w każdą stronę! Ma figlarną koszulkę – zieloną w pszczółki. Jak na misia – to Tońcio ma delikatne futerko – miłe w dotyku, toż to zupełnie niegroźny niedźwiadek. Z pewnością to miś-junior – ma cztery włoski na główce, ale chyba rośnie jak na drożdżach, ponieważ powolutku wyrasta z koszulki. Uwielbia przytulanie i sekrety, które mu powierzysz. I gdy idziesz spać – on nie zmruży oka – wszystko po to, abyś śniła w spokoju.

  • pluszowy miś Tońcio
  • kolorystyka: brązowy
  • miś z wypełnieniem groszkowym w kuperku
  • miś z zielonym t-shirtem
  • wysokość siedzącego misia: 23cm
  • mięciutki i miły w dotyku
  • pluszaka można prać ręcznie.

Czy wiesz, że pluszaki rozpoczęły swoją karierę pod koniec XIX wieku, kiedy to Niemka Margarete Steiff przykuta do wózka z powodu choroby, dla zabicia czasu zaczęła szyć pluszowe zabawki-zwierzątka. Siostrzeniec kobiety ulepszył ich zewnętrzny wygląd oraz konstrukcję i tak powstała rodzinna firma Steiff, która zajęła się produkcją pluszowych zabawek. Po wystawieniu zabawek na targach w Lipsku w 1903 roku zainteresowali się nimi amerykańscy producenci i w ten sposób zaczęto wytwarzać podobne zabawki na szeroką skalę. Firma Steiff istnieje do dziś i nadal wytwarza pluszowe maskotki.

Producent poleca dla dzieci od 3 roku życia.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.