JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Odpinany śpiwór - kurtka zimowa niemowlęca 2w1 - Piesek z piłką - granatowy Dany

Kod produktu: JDZP49254 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Odpinany śpiwór - kurtka zimowa niemowlęca 2w1 - Piesek z piłką - granatowy Dany

Ciepły i wygodny śpiwór 2w1 do wózka dla każdego maluszka, złożony z dwóch części - górnej i dolnej. Wykonany z tkaniny przypominającej ortalion, na podszewce bawełnianej, ocieplany. Utrzymany w granatowej tonacji, granatowa podszewka. Dolną część, w której znajdują się nóżki, można w cieplejsze dni odpiąć (zamek błyskawiczny) - dziecko pozostaje ubrane w kurteczkę stanowiącą część górną śpiwora. Kurtka z kapturem jest zapinana na zamek błyskawiczny, osłonięty od wewnątrz patką. Na przodzie śliczny nadruk przedstawiający sympatycznego pieska z piłką w ręce i napis "best player". Dwie małe kieszonki dodają uroku. Rękawki na końcach posiadają wszyte gumki. W komplecie znajdują się też rękawice przypinane do rękawów na napy, oraz posiadające taśmy zabezpieczające przed zgubieniem ich. Świetnie chronią dłonie przed chłodem. Część dolna śpiwora posiada otwory na paski umożliwające przypięcie dziecka w wózku lub foteliku. Śpiwór idealnie spisuje się podczas długich zimowych spacerów. Zamki błyskawiczne wykonane z tworzywa, metalowe suwaki. Rękawice można odpiąć całkowicie, by np. ubrać dziecko w inne rękawiczki do kompletu z czapką lub szalikiem. Całość została zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i sympatyczny kolor sprawiają, że maluszki wyglądają w tym śpiworku naprawdę ładnie. W zestawie z praktycznym wieszakiem z tworzywa.
 • odpinany śpiwór, ocieplany, z ortalionu
 • w kolorze granatowym, granatowa podszewka
 • złożony z dwóch części - dolnej (osłona nóżek) i górnej (kurteczka)
 • dolną część, w której znajdują się nóżki, można całkowicie odpiąć (zamek błyskawiczny)
 • dolna część posiada otwory na paski umożliwające przypięcie dziecka w wózku lub foteliku
 • część górna to praktyczna kurtka z kapturem
 • zapinana na zamek błyskawiczny, osłonięty od wewnątrz patką
 • na przodzie śliczny nadruk przedstawiający sympatycznego pieska z piłką w ręce i napis "best player".
 • dwie małe kieszonki dodają uroku
 • rękawki na końcach posiadają wszyte gumki
 • rękawice przypinane do rękawów na napy, oraz posiadające taśmy zabezpieczające przed zgubieniem ich 
 • napy z metalu - dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
 • zamki z tworzywa, suwaki metalowe
 • mocne szwy szyte miękkimi nićmi - nie powodują podrażnień
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji pionowej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Wierzch ubrania wykonano z tkaniny przypominającej ortalion (skład surowcowy: 100% poliester). Podszewka wykonana z mięciutkiej bawełny (skład surowcowy: 100% bawełna). Ocieplina - wypełnienie: pianka poliestrowa. Materiał ma właściwości termoizolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Pajacyk ocieplany z kapturem welurowy Lotnik rozpinany z aplikacją Helikopter Dany

Pajacyk ocieplany z kapturem welurowy Lotnik rozpi...

Cena: 32.90 zł

Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 z polaru Mali Przyjaciele Dany

Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 z polaru...

Cena: 49.90 zł

Czapka zimowa wiązana z polaru Mali Przyjaciele niebieska Dany

Czapka zimowa wiązana z polaru Mali Przyjaciele ni...

Cena: 14.90 zł