JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie jeansowe na podszewce bawełnianej Piesek z kieszeniami haft Dany

Kod produktu: JDZP49187 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie jeansowe na podszewce bawełnianej Piesek z kieszeniami haft Dany

Te śliczne spodenki są bardzo praktyczne. Wykonano je z mięciutkiego, ciemnoszarego jeansu (100% bawełna). Podszewka z delikatnej bawełny w kolorze granatowym. Uroku dodają zdobienia wykonane czerwoną nitką. Na nogawkach dwie patki z guziczkami imitujące kieszonki. Na lewej nogawce kolorowy haft z napisem "little dare devil. dog". Z przodu patka przyszyta dwoma guziczkami, co imituje zamek. Idealne ubranko dla każdego maluszka - na co dzień i na specjalne okazje! Spodnie wsuwane, w pasie gumka. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i kolor sprawiają, że najmłodsi lubią chodzić w tym ubranku i wyglądają w nim naprawdę ładnie.
  • spodenki wsuwane z jeansu, na bawełnianej podszewce
  • w kolorze ciemnoszarym
  • zdobienia wykonane czerwoną nitką
  • na lewej nogawce kolorowy haft z napisem "little dare devil. dog"
  • po bokach dwie patki z guziczkami imitujące kieszonki
  • z przodu patka przyszyta dwoma guziczkami, co imituje zamek
  • w pasie gumka
  • mocne szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji "Piesek".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach. Prasować w temperaturze 150°C. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Wierzch ubrania uszyto z delikatnego jeansu (skład surowcowy: 100% bawełna) a podszewkę z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Jeans jest zawsze w modzie. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Praktyczny, bo łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazny dla skóry. Pozwala jej oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporny na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka - ocieplana bluza z kapturem bawełniana Piesek z aplikacją i haftem Dany

Kurtka - ocieplana bluza z kapturem bawełniana Pie...

Cena: 26.90 zł

Body bawełniane z długim rękawem Piesek w paski Dany

Body bawełniane z długim rękawem Piesek w paski Da...

Cena: 15.90 zł

Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Piesek w paski haft aplikacja Dany

Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Pies...

Cena: 15.90 zł