JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Piesek w paski haft aplikacja Dany

Kod produktu: JDZP49174 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Piesek w paski haft aplikacja Dany

Śliczna i mięciutka koszulka z długimi rękawkami dla każdego maluszka. Bluzka w odrobinę frywolnym stylu, wykonana z dobrej jakości bawełny. Bardzo miłe ubranko w drobne paseczki, o barwie pomarańczowej, beżowej, białej, niebieskiej i czarnej, z gładkimi rękawkami - jeden niebieski, drugi pomarańczowy. Dekolt i rękawki wykończone granatową, bawełnianą lamówką. W tym ubranku potrafi być naprawdę wesoło! Na przodzie aplikacja przedstawiająca sympatycznego pieska i haftowany napis "little dare devil. dog". Bluzeczka zapinana na ramionku na 2 napki, co ułatwia jej ubranie i przebranie maluszka. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny wzór i kolory sprawiają, że i chłopcy, i dziewczynki w tej koszulce wyglądają naprawdę ślicznie.
  • koszulka z długim rękawem, z bawełny
  • w paski, w kolorze jasnoniebieskim, beżowym, pomarańczowym, czarnym i białym
  • dekolt i rękawki wykończone granatową, bawełnianą lamówką
  • na przodzie aplikacja przedstawiająca sympatycznego pieska i haftowany napis "little dare devil. dog"
  • ubranko zapinane na ramionku na 2 napki
  • napy z metalu - dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha
  • z kolekcji "Piesek".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 110°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie sztruksowe Kotek z podszewką niebieskie Dany

Spodnie sztruksowe Kotek z podszewką niebieskie Da...

Cena: 18.90 zł

Kurtka - ocieplana bluza z kapturem bawełniana Piesek z aplikacją i haftem Dany

Kurtka - ocieplana bluza z kapturem bawełniana Pie...

Cena: 26.90 zł

Spodnie jeansowe na podszewce bawełnianej Piesek z kieszeniami haft Dany

Spodnie jeansowe na podszewce bawełnianej Piesek z...

Cena: 21.90 zł