JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie ogrodniczki rozpinane z polaru Mali Przyjaciele Dany

Kod produktu: JDZP48847 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie ogrodniczki rozpinane z polaru Mali Przyjaciele Dany

Te śliczne spodenki - ogrodniczki mogą nosić i dziewczynki, i chłopcy. Wykonano je z mięciutkiego i ciepłego polaru. Całe w kolorze niebieskim, z barwnym haftem przedstawiającym napis "I am looking 4 a friend". Idealne podczas długich zimowych spacerów! Z przodu dwie kieszenie dodające całości uroku. Ubranko jest bardzo wygodne. Szelki zapinane są na guziki. Nogawki zapinane w kroczku na napki (7 lub 9 w zależności od rozmiaru), co sprawia że nawet ruchliwego maluszka łatwo w nie ubrać lub sprawnie zmienić pieluszkę bez konieczności zdejmowania całego ubranka. Spodnie zapinane też w pasie na 4 napy (na każdym boku po 2 napki). Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i kolor sprawiają, że milusińscy lubią chodzić w tym ubranku i wyglądają w nim naprawdę ładnie.
  • spodenki ogrodniczki z polaru
  • w kolorze niebieskim
  • barwny haft przedstawiający napis "I am looking 4 a friend"
  • zapinane w pasie (4 napy)
  • zapinane w kroczku na 7 lub 9 nap (w zależności od rozmiaru)
  • szelki zapinane na guziczki
  • 2 kieszonki z przodu
  • mocne szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji "Mali Przyjaciele".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji pionowej bez wirowania. Nie prasować. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z polaru (skład surowcowy: 100% poliester). Ta miła w dotyku i lekka tkanina charakteryzuje się niezwykłą miękkością. Materiał z polaru ma właściwości termoizolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie. Dodatkowo bardzo praktyczny w szyciu - jego brzegi nie wymagają obrębiania (nie strzępi się na brzegach).

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kaftanik - koszulka bawełniana z długim rękawem Mali Przyjaciele z haftem I am looking 4 a friend Dany

Kaftanik - koszulka bawełniana z długim rękawem Ma...

Cena: 12.90 zł

Body bawełniane z długim rękawem Mali Przyjaciele białe z nadrukiem I am looking 4 a friend Dany

Body bawełniane z długim rękawem Mali Przyjaciele ...

Cena: 16.90 zł