JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Skarpetki niemowlęce (szare) biedronki z dzianiny bawełnianej antypoślizgowe z grzechotką BOBAS

Kod produktu: JDZP46932 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Skarpetki niemowlęce (szare) biedronki z dzianiny bawełnianej antypoślizgowe z grzechotką BOBAS

Skarpetki niemowlęce są bardzo przyjazne dla stopy dziecka i dają niesamowite poczucie ciepła. Wykonane zostały z miękkiej dzianiny bawełnianej, dzięki czemu "rosną" razem ze stopą dziecka, a przy tym nie opinają jego małych nóżek. Skarpetki zostały zaprojektowane i odszyte tak, aby zapewnić dziecku maksimum komfortu. Jednakże produkt firmy BOBAS to nie tylko wygoda. Skarpetki, o których mówimy to (uwaga!) skarpetki 3D z antypoślizgowym spodem. Dlaczego 3D? Otóż skarpetki-biedronki posiadają "wypukłe" grzechotki, które sprawiają, że chodzenie w nich daje dziecku, poza komfortem i bezpieczeństwem, również mnóstwo radości i zabawy. Grzechotka w postaci czerwonej biedronki stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. Podczas każdego ruchu grzechotka wydaje dźwięk, co momentalnie zwraca uwagę dziecka, pobudza jego zmysły, w efekcie czego maluch nabiera chęci do zabawy. Będzie to w dodatku zabawa zupełnie bezpieczna. Antypoślizgowy "ABS" sprawia, że skarpetki znakomicie przylegają do podłoża i chronią dziecko przed poślizgnięciem bądź upadkiem. Estetycznie i praktycznie zapakowane skarpetki, w luksusowym wykonaniu, idealnie nadają się na prezent dla malucha.

 • skarpetki niemowlęce wykonane z miękkiej dzianiny bawełnianej
 • w opakowaniu: 1 para skarpetek
 • ciekawy wzór: szare skarpetki-biedronki
 • antypoślizgowy "ABS" (spód skarpetki): eliminuje ryzyko poślizgnięcia bądź upadku
 • główka krówki jako grzechotka: stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej
 • przyjazne dla stopy dziecka
 • dają poczucie ciepła
 • "rosną" razem ze stopą dziecka
 • nie uciskają nóżek
 • idealne na prezent
 • gwarantują mnóstwo radości i zabawy
 • wykonanie luksusowe
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji skarpetek niemowlęcych znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i z atrakcyjnymi wzorami. Zachęcamy do odwiedzania stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym skarpetki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie w temperaturze do 30°C. Skarpetek nie można czyścić chemicznie, wirować, prasować, ani chlorować.

Z czego to jest wykonane
Skarpetki wykonane zostały z miękkiej dzianiny bawełnianej (skład surowcowy: 85% bawełna, 10% poliamid, 5% elastan). Charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością i sprężystością. Świetnie się rozciąga i dopasowuje do kształtu ciała, nie uciska. Praktyczna tkanina, bo łatwa w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazna dla skóry. Pozwala jej oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu. Domieszka elastanu uelastycznia materiał. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Koszulka dziecięca bawełniana Kapitan Teddy biało-czerwona AMARO

Koszulka dziecięca bawełniana Kapitan Teddy biało-...

Cena: 6.90 zł