JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Nursery Essentials Tommee Tippee

Kod produktu: JDZP45185 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 89.30 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Nursery Essentials Tommee Tippee

Sangenic Nursery Essentials firmy Tommee Tippee to nowy pojemnik na zużyte pieluszki, którego charakteryzuje przede wszystkim szybka, łatwa i wygodna obsługa. Główną rolę odgrywa tutaj specjalny mechanizm szczelnie owijający każdą z osobna pieluszkę w antybakteryjną folię. Tak zabezpieczone pieluszki można bez obaw przechowywać w pojemniku, mając tę pewność, że nie wydostanie się z niego przykry zapach czy bakterie. Możliwość przechowywania zużytych pieluszek ogranicza konieczność częstego wynoszenia śmieci, a tym samym sprawia, że pojemnik Sangenic Nursery Essentials to niezbędny element w pokoju każdego dziecka. W pojemniku tym mieści się około 28 pieluszek, co wypełnia jednomiesięczne zapotrzebowanie. Jak wykazały badania, folia, w którą zawijane są pieluszki, jest około 25 razy skuteczniejsza niż zwykłe woreczki na zużyte pieluszki

  • pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Nursery Essentials
  • szybki i łatwy w użyciu
  • prosty w składaniu
  • zwiniecie pieluszki trwa kilka sekund
  • niski koszt użytkowania: folia wystarcza na miesiąc
  • pojemnik mieści 28 pieluszek
  • efektywne działanie: pieluszki zawijane osobno
  • 25 razy skuteczniejszy niż zwykłe woreczki
  • o 20% mniejsze zużycie plastiku.

Statystycznie rodzice około 5000 razy przewiną swoje maleństwo licząc od momentu narodzin do chwili, w której dziecko będzie korzystać z nocnika. Dzięki pojemnikom na zużyte pieluszki Sangenic Nursery Essentials przewijanie stanie się dla Ciebie łatwiejsze, przyjemniejsze i w daleko większym stopniu higieniczne. Pojemniki te to wygodny system szybkiego pakowania pieluszek skutecznie usuwający z Twojego domu brzydki zapach i zarazki.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.