JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Hygiene Plus Tommee Tippee

Kod produktu: JDZP45182 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 118.58 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 11.07 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Hygiene Plus Tommee Tippee

By przewijanie było łatwiejsze i bardziej higieniczne!

Sangenic Hygiene Plus firmy Tommee Tippee oferuje najbardziej skuteczny i najwygodniejszy sposób na pozbywanie się zużytych pieluszek. Kosz Hygiene Plus zawija samodzielnie każdą pieluszkę z osobna w wielowarstwową folię antybakteryjną w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki tej szybkiej technologii twist-lock momentalnie eliminuje zarazki i brzydki zapach. Następnie specjalny przepychacz w przykrywce easi-push przesuwa już zawiniętą pieluszkę do środka pojemnika. Tam kontynuowane jest niszczenie bakterii przy pomocy antybakteryjnej folii, zapewniając długotrwałą ochronę higieny w domu. Badania naukowe dowiodły, że technologia Hygiene Plus jest przynajmniej 100 razy skuteczniejsza w zwalczaniu bakterii i niemiłych zapachów niż woreczki na zużyte pieluszki. W pojemniku mieści się do 28 pieluszek. Nie musisz zatem odbywać niekończące się spacery do kosza na śmieci. Pojemnik na zużyte pieluszki jest bardziej przyjazny środowisku niż woreczki na pieluszki. Zużywa bowiem do 60% folii plastikowej mniej niż one i do 40% mniej niż inne pojemniki. Poza tym produkt ten nadaje się do ponownego przetworzenia.

  • pojemnik na zużyte pieluszki Sangenic Hygiene Plus
  • najskuteczniejszy i najwygodniejszy sposób na pozbycie się zużytych pieluszek
  • dzięki technologii twist-lock skutecznie i szybko eliminuje zarazki i brzydki zapach
  • wyposażony w przepychacz w przykrywce easi-push
  • antybakteryjna, wielowarstwowa folia szczelnie, osobno owija pieluszki
  • sposób 100 razy skuteczniejszy niż woreczki na zużyte pieluszki
  • pojemność: do 28 pieluszek (pieluszki etapu 3: 5-9 kg)
  • bardzo wygodny
  • przyjazny środowisku
  • produkt nadaje się do ponownego przetworzenia.

Statystycznie rodzice około 5000 razy przewiną swoje maleństwo licząc od momentu narodzin do chwili, w której dziecko będzie korzystać z nocnika. Dzięki pojemnikom na zużyte pieluszki Sangenic Hygiene Plus przewijanie stanie się dla Ciebie łatwiejsze, przyjemniejsze i w daleko większym stopniu higieniczne. Pojemniki te to wygodny system szybkiego pakowania pieluszek skutecznie usuwający z Twojego domu brzydki zapach i zarazki.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.