JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kurtka chłopięca zimowa ocieplana Top Gun zielona z jasną podszewką Mariquita

Kod produktu: JDZP43173 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kurtka chłopięca zimowa ocieplana Top Gun zielona z jasną podszewką Mariquita

Ciepła, zimowa kurteczka dla chłopca z kolekcji Top Gun. Odszyta z największą starannością. Wykonana z nieprzemakalnego materiału w kolorze ciemnozielonym z dużą ilością kieszonek. Charakter kurteczce nadają ciekawe haftowane napisy ze skrzydłami - znakiem sił powietrznych. Chłopcy lubią takie zdobienia. Kurtka ocieplana - podszewka z mięciutkiego, beżowego polarowego futra. Kaptur odpinany (zamek błyskawiczny). Wnętrze kaptura ocieplane także beżowym polarem, a brzeg kaptura wykonany z futerka które także można odpiąć. Kaptur zapinany na rzepy, co pozwala zakryć twarz przed zimnem. Kurtka zapinana na zamek z tworzywa, kryty patką zapinaną na napy. Rękawki wykończone krytym bawełnianym ściągaczem. Kurtka jest na tyle długa, że w pełni chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. W pasie i przy brzegu troczki ściągające kurteczkę, pozwalając dopasować ją do ciała. Kurtka posiada 4 zewnętrzne kieszenie z przodu, zapinane na metalowe ozdobne guziki. Krój przypomina styl, w jakim ubierali się piloci powietrznych służb Wielkiej Brytanii (RAF-u podczs II wojny światowej) i elitarnych formacji Stanów Zjednoczonych Ameryki (Marynarka Powietrzna). Z pewnością spodoba się każdemu chłopcu! Jest w niej ciepło i wygodnie - idealna na mroźne dni jesieni, zimy lub wiosny. Chłopcy wyglądają w niej naprawdę ładnie. Dołączony zapasowy guzik.
 • występuje w rozmiarze: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146
 • ocieplana kurtka z kapturem z nieprzemakalnego materiału
 • w kolorze ciemnozielonym
 • zapinana na zamek z tworzywa, kryty patką zapinaną na napy
 • u dołu i w pasie troczki umożliwiające ściągnięcie brzegów i dopasowanie do ciała
 • odpinany kaptur, odpinany brzeg kaptura (futerko)
 • rękawki od środka wykończone krytym bawełnianym ściągaczem
 • 4 kieszenie z przodu
 • kurtka wygodna i ciepła
 • starannie odszyta
 • wykonana z najwyższej jakości surowców
 • z kolekcji Top Gun.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch kurtki wykonano z nieprzemakalnego materiału (skład surowcowy: 90% nylon, 10% bawełna). Podszewka wykonana z mięciutkiego polarowego futerka (skład surowcowy: 100% akryl).  Ocieplina z poliestru. Jakość: pierwsza.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.