JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie dziecięce z weluru Rabbit Band ciemnografitowe Tup Tup

Kod produktu: JDZP42896 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie dziecięce z weluru Rabbit Band ciemnografitowe Tup Tup

Te śliczne i bardzo wygodne sportowe spodenki nosić mogą i chłopcy i dziewczynki. Wykonano je z miękkiego i miłego w dotyku weluru. Ubranko w kolorze ciemnego grafitu o delikatnym zielonkawym odcieniu. Wzdłuż nogawek wszyte 2 turkusowe paski, które nadają spodniom charakter. Spodnie wsuwane, w pasie delikatny bawełniany ściągacz i wdziana gumka. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i kolor sprawiają, że maluszek wygląda w tych spodenkach naprawdę ładnie.
  • występują w rozmiarach: 56, 62, 68, 74, 80, 86
  • spodenki dresowe z weluru
  • w kolorze ciemnografitowym
  • wsuwane
  • wzdłuż nogawek wszyte 2 turkusowe ozdobne paski
  • w pasie wdziana gumka
  • szerokie nogawki
  • mocne szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji Rabbit Band.
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubrań w temperaturze do 40°C z podobnymi kolorami. Nie trzymać długo w kąpieli piorącej. Prać i prasować po lewej stronie. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Suszyć w stanie rozwieszonym. Można suszyć w pralkosuszarce. Nie czyścić chemicznie. Prasować w temperaturze 110°C. Nie chlorować.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiego i miłego w dotyku weluru (bawełna 80%, poliester 20%). Tkanina ta, z gatunku pluszu, stosowana była dawniej do wyrobu ozdobnych strojów. Nic dziwnego - jej widoczna strona posiada subtelną elegancję, dzięki okrywie włókiennej która wiernie oddaje głębię koloru. Od strony ciała welur jest delikatny jak bawełna. Materiał ten jest lekki i pozwala skórze oddychać a jednocześnie jest bardzo ciepły i doskonale ogrzewa ciało dziecka. Dobrze zachowuje się w praniu i nie ulega sfilcowaniu.

Certyfikaty
Wyrób posiada znak "Bezpieczny dla niemowląt".
Oznaczanie tym znakiem potwierdza, że wyrób nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia niemowląt (do ukończenia pierwszego roku życia) gwarantując prawidłowy rozwój i bezpieczne mikrośrodowisko.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluza rozpinana z kapturem Rabbit Band z weluru ciemnografitowa Tup Tup

Bluza rozpinana z kapturem Rabbit Band z weluru ci...

Cena: 18.90 zł

Koszulka bawełniana Rabbit Band z długim rękawem turkusowa Tup Tup

Koszulka bawełniana Rabbit Band z długim rękawem t...

Cena: 12.90 zł

Body dziecięce bawełniane z długim rękawem Rabbit Band turkusowe Tup Tup

Body dziecięce bawełniane z długim rękawem Rabbit ...

Cena: 15.90 zł

Body dziecięce bawełniane Rabbit Band z długim rękawem w biało-szare paski Tup Tup

Body dziecięce bawełniane Rabbit Band z długim ręk...

Cena: 15.90 zł