JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sweter dziewczęcy rozpinany z kapturem akrylowy w pomarańczowe i niebieskie paski Tup Tup

Kod produktu: JDZP42844 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sweter dziewczęcy rozpinany z kapturem akrylowy w pomarańczowe i niebieskie paski Tup Tup

Śliczny rozpinany sweterek - bluza z kapturem dedykowany dla dziewczynki. Lekki i ciepły. Wykonany z miłego i miękkiego w dotyku akrylu (100%), idealny na chłodniejsze dni. Cały w różnokolorowe paski w tonacji pomarańczy, pistacji, morskiego błękitu i czekoladowego brązu. Rękawki i dół wykończone delikatnym ściągaczem. Zamek z tworzywa po zapięciu staje się niewidoczny. Sweterek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i żywe kolory sprawiają, że dziewczynki chętnie noszą tę bluzę i wyglądają w niej naprawdę ślicznie.
  • występuje w rozmiarach: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140
  • rozpinany sweter z kapturem, z akrylu
  • w różnokolorowe paski w odcieniu pomarańczy, pistacji, morskiego błękitu i czekoladowego brązu
  • ukryty pod brzegami zamek z tworzywa, rozpinany na całej długości z przodu
  • rękawki i dół wykończone delikatnym ściągaczem
  • mocne szwy szyte miękkimi nićmi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca ręczne pranie ubrań w temperaturze do 30°C z podobnymi kolorami. Nie trzymać długo w kąpieli piorącej. Prać i prasować po lewej stronie. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Suszyć w stanie rozwieszonym, nie suszyć w pralkosuszarce. Nie czyścić chemicznie. Prasować w temperaturze 110°C. Nie chlorować.

Z czego to jest wykonane
Ubranie uszyto z akrylu (100%). Ta miła w dotyku i lekka tkanina charakteryzuje się miękkim splotem włókien, podob­nym do wełny. Materiał z akrylu jest spręży­sty i ma właściwości termo­izolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Cechuje się odpornością na działanie ultrafioletu, dzięki czemu nie występuje proces żółknięcia materiału ani blaknięcia - kolory dłużej pozostają intensywne. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie. Testy udowodniły, że materiał ten jest bezpieczny dla skóry dzieci.Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe Tup Tup

Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe ...

Cena: 21.50 zł

Rajstopy dziewczęce bawełniane elastyczne w pomrańczowo-brązowe paski Tup Tup

Rajstopy dziewczęce bawełniane elastyczne w pomrań...

Cena: 9.90 zł

Spódniczka krótka bawełniana brązowa Tup Tup

Spódniczka krótka bawełniana brązowa Tup Tup

Cena: 19.50 zł

Bluzka tunika bawełniana z długim rękawem brązowa Tup Tup

Bluzka tunika bawełniana z długim rękawem brązowa ...

Cena: 16.00 zł