JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Koń andaluzyjski – Źrebak Andalusian Schleich

Kod produktu: JDZP36699 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 20.39 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Koń andaluzyjski – Źrebak Andalusian Schleich

Przepiękne konie o przeważnie siwym umaszczeniu i charakterystycznie łukowato wygiętej szyi, znane z elegancji i silnego charakteru. Konie andaluzyjskie hodowane były od wieków z przeznaczeniem do jazdy konnej, pochodzą z półwyspu Iberyjskiego. Są to zwierzęta spokojne i cierpliwe, łagodne i inteligentne, o wyrównanym temperamencie, bardzo mocno przywiązujące się do człowieka, doskonałe do jazdy w siodle. Były używane podczas Korridy. Ogiery andaluzyjskie upodobali sobie zwłaszcza arystokraci i królowie. Nic dziwnego, konie te prezentują się iście królewsko. Oto prześliczna, wiernie oddająca rzeczywisty wygląd zwierzęcia figurka. Figurka przedstawia źrebaka rasy andaluzyjskiej, o jasnym umaszczeniu i ciemnej grzywie, wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa i ręcznie pomalowana. Bardzo realistyczna. Z pewnością ucieszą każdego kolekcjonera figurek i miłośnika koni, i kuców, ale nie tylko. Taka statuetka to także piękna ozdoba pokoju. Z radością podziwiać i bawić się nią będą także najmłodsi. Stwórz swoje własne gospodarstwo, stajnię lub farmę. Od firmy Schleich.
  • koń andaluzyjski – źrebak o jasnym umaszczeniu i ciemnej grzywie
  • naturalne kształty i kolory
  • realistyczne odwzorowanie w każdym detalu
  • wykonane z trwałego tworzywa
  • ręcznie malowane
  • zgodność ze światowymi normami bezpieczeństwa.
Figurki i miniaturki firmy Schleich to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników modelarstwa. Najwyższej jakość modele bardzo szczegółowe, ręcznie malowane będą pięknie się prezentować na półce lub makiecie. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich, zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa. Ogromna ilość kategorii tematycznych produktów Schleich sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.