JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Jeździk straż pożarna Little Tikes

Kod produktu: JDZP35492 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 354.93 zł
Koszt dostawy od: 0 zł
monety

Rata miesięczna od: 33.13 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Jeździk straż pożarna Little Tikes

Oto zabawny wóz strażacki z bystrymi oczami i uśmiechniętą buźką, który z pewnością ucieszy każdego małego fana maszyn ratowniczych. Zabawka wykonana jest z dobrej jakości tworzywa, które odporne jest na uderzenia i nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych; łatwe do utrzymania w czystości. Wygodne siedzisko zapewnia maksimum komfortu – dziecko siedzi w nim stabilnie, wyprostowane, nogami dotyka podłoża, przed upadkiem w zabezpiecza bok i oparcie. Jeździk posiada zbiornik na wodę, ręczną pompkę oraz wąż z sikawką, która naprawdę "pryska" wodą. Można więc przeprowadzić wiele udanych akcji gaśniczych, a w chwili wolnej podlać kwiaty w ogrodzie. Zbiornik mieści 9 litrów wody i daje się łatwo demontować, by uzupełnić jej zapas. Pojazd mierzy 85x44x56cm. Od Little Tikes. Z pewnością zachwyci każdego małego strażaka. Duża frajda dla dużych i małych.

  • wóz strażacki wykonany z dobrej jakości tworzywa odpornego na uderzenia
  • napędzany siłą mięśni nóg dziecka
  • w zestawie: zbiornik na wodę, ręczna pompka oraz wąż z sikawką
  • zbiornik na wodę mieści około 9 litrów
  • wymiary: 85x44x56cm
  • waga: 9 kg
  • wymiary opakowania: 80x44x41cm.

Zabawka doskonale przyda się u początków rozwoju Twojego dziecka, ćwicząc u niego zdolności manualne czy koordynację ruchową, co jest szczególnie ważne w pierwszych latach życia. Jest to zabawka w sam raz dla dzieci, które roznosi energia, ale również i spokojne dzieci będą zachwycone tym pojazdem.

 

Producent przeznaczył wóz strażacki dla dzieci w wieku od 1,5 roku.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.