JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszak Kubuś Puchatek Flopsie TM Toys Disney 25cm

Kod produktu: JDZP12669 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 18.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 43.99 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszak Kubuś Puchatek Flopsie TM Toys Disney 25cm

Niezwykła propozycja dla wszystkich fanów znanej i lubianej bajki! Polecamy śliczną maskotkę – Kubuś Puchatek . Możesz się do niego przytulić lub po prostu położyć go na łóżku lub półce, a on sprawi, że nawet smutne chwilę staną się radośniejsze. Milutki materiał i ciepłe spojrzenie – zwierzątko ze Stumilowego Lasu zachwyci każde dziecko. Miś jest cały żółty, nosi czerwoną koszulkę i mierzy 25cm wysokości. Z pewnością ucieszy każde dziecko. Produkt firmy  TM Toys Disney.
  • wysokość maskotki: 25cm
  • wykonana z miłego w dotyku pluszu
  • ciepłe spojrzenie, miłe w dotyku futerko
  • kropka w kropkę podobny do filmowego bohatera.
Początek Kubusia Puchatka datuje się na 14 października 1926 roku, a to za sprawą książki dla dzieci o oryginalnym tytule Winnie The Pooh (Kubuś Puchatek), napisanej przez brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne. Jest to powieść o przygodach miłośnika miodu – Kubusia Puchatka, zamieszkującego Stumilowy Las. Popularna niemalże na całym świecie pozycja literacka, to opowieść o niezwykłej mocy i wartości przyjaźni.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Body bawełniane Kubuś Puchatek białe Disney

Body bawełniane Kubuś Puchatek białe Disney

Cena: 11.90 zł