JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czas rekreacji i zabawy

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 1
Przez zabawę do talentów dziecka! Od tego co najwspanialsze w życiu malca do tego, co najlepsze! Nie może więc dziwić znany nam widok bawiącego się zabawkami malucha – ten element rozrywkowy w życiu każdego dziecka pełni niezwykle ważną rolę – nie tylko umila czas, lecz jest czynnikiem determinującym wiele cech charakterologicznych i umysłowych.
czytaj całość
Porwani przez taniec
0
Dodano: 2010-10-19
Rozmowom o tańcu może nie być końca. Jego rozmaite gatunki odpowiadają różnym temperamentom, określonym okazjom czy nastawieniu na odpowiednią zabawę danego dnia. Taniec w życiu dziecka gra również niebagatelną rolę. Szczególnie tego malucha, którego rozpiera energia lub posiadającego ów dryg w nogach. W czym taniec może być mu pomocny, co potrafi rozwijać i w jaki sposób zaciekawiać?
czytaj całość
Na podium zdrowia
0
Dodano: 2010-10-06
Sport to zdrowie! Ale zależy jaki – padnie pytanie lub kontrargument wobec prawdziwej troski nie tylko o dobre samopoczucie dziecka, ale o jego bezpieczeństwo. Ponadto przy wyborze odpowiedniej sekcji sportowej do rozwijania pasji malca kierować należy się również jego stopniem fizycznej zdolności, jak i tym, co może mu dać pływanie, futbol, tenis czy karate.
czytaj całość
Jutro idziemy nie tylko do kina
0
Dodano: 2010-09-02
Świat dziecka może być barwny, interesujący, jeśli tylko rodzice zdecydują się na to, aby go uaktywnić poprzez wspólne odwiedzanie miejsc kultury, gdzie maluszek poznaje nieznane mu dotychczas przestrzenie i związane z nimi możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach: edukacyjnej, emocjonalnej czy twórczej. Kina, teatry, muzea, galerie mogą stać się miejscami, w których aktywnie uczestniczyć będą zarówno rodzice, jak i dzieci. Wystarczy troszkę wyobraźni i sprawa stanie się prosta. Podpowiadamy.
czytaj całość
Podróż za niejeden uśmiech
0
Dodano: 2010-09-02
Wakacje, ba, każdy wyjazd w inne miejsce a do tego piękna pogoda, moc atrakcji wraz z urzekającym klimatem jest lepsze niż najlepsza zabawka dana dziecku. Często od rodziców zależy, że powyższe czynniki w niczym nie będą zakłócone. Jakich wskazówek przed podróżą, w jej trakcie i po przybyciu na miejsce przestrzegać, aby wakacje dobrze zapamiętał mały podróżnik?
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 1