JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Konkursy i wydarzenia

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 5
Chodź opowiem Ci bajeczkę.. teraz możesz wymyślić bajeczkę własnego autorstwa i dodatkowo wziąć udział w konkursie z super nagrodami. Mamy dla Was konkurs, w którym chcielibyśmy abyście stworzyli własną wersję bajki. Nasi bohaterowie czekają na imiona i ciekawą historyjkę, która przeniesie maluchy w krainę marzeń. Jeśli codziennie czytacie bajki swoim dzieciom, zachęcamy do uruchomienia swojej wyobraźni i napisania własnej opowieści. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone.
czytaj całość
Zastanawialiście się czasami czemu Elmo nie ma ubrań? A gdyby miał to jakby wyglądały? Czy nosiłby krótkie spodenki i wzorzysty sweterek czy może zwariowaną zieloną piżamkę? Niektóre maskotki od zawsze były bez ubranek i nie sposób sobie wyobrazić jak wyglądałyby w ubraniu. Dlatego chcemy abyście uruchomili swoją wyobraźnię i dołączyli do naszego zwariowanego, fotograficznego konkursu: Ubierz Elmo!
czytaj całość
W weekend 19-20 maja w Centrum Konferencyjnym Adam’s w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kampanii Mamo Nadchodzę. Kampania to idealne miejsce aby dowiedzieć się więcej na temat okresu ciąży, macierzyństwa, wychowywania dzieci. Wykłady oraz warsztaty są idealnym miejscem do poszerzania swojej wiedzy, z której mogą skorzystać oboje, przyszli rodzice. Natomiast dodatkowe atrakcje w postaci nagród i kuponów rabatowych były miłą niespodzianką dla uczestników.
czytaj całość
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych klientów do uczestnictwa w bezpłatnych spotkaniach Kampanii Mamo Nadchodzę. Spotkania odbędą się w Poznaniu 19 i 20 maja, w centrum konferencyjnym Adam’s. My również będziemy i zachęcamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu. Przygotowaliśmy na tę okazję również specjalne nagrody, produkty JJ Cole Collections oraz white&black. Dodatkowo otrzymacie kupony rabatowe na marki: JJ Cole Collections, Hipseat oraz white&black.
czytaj całość
Nasze maluszki, małe i duże potrafią czasem nieźle narozrabiać chcąc zjeść swój ulubiony posiłek. Czasem nieporadnie machają łyżeczką, czasem tu i ówdzie wkładają małe paluszki, aby posmakować pyszności przygotowanych przez mamę. Trudno przy każdym posiłku zachować nieskazitelny ład i porządek, dobrze, jeśli możemy liczyć na małą pomoc. Aby maluch mógł cieszyć się z pierwszych umiejętności samodzielnego jedzenia a przy tym nie przysparzać mamie dodatkowego prania, można skorzystać z superchłonnych śliniaków Wonder Bib,...
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 5