JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Co powie tata?

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 1
Urlop tacierzyński
0
Dodano: 2010-10-06
Jak tu nie nacieszyć się maleństwem, jak nie wspomóc żony, aby po części spełniać się w roli taty? Dotychczasowy 7-dniowy urlop ojcowski, zwany popularnym tacierzyńskim w małym, ale jednak w jakimś stopniu daje im tę sposobność. Na pocieszenie – od roku 2011 roku tydzień wspólnych chwil wydłużony został o kolejne siedem dni! Warto przybliżyć szczegóły tego płatnego urlopu – którego nie może nie przyjąć pracodawca.
czytaj całość
Przez żołądek do serca – dziecka. Pobyt taty w kuchni nie musi być bierny, może być dla niego kolejnym sposobem na zacieśnienie więzi ze swoim synkiem lub córką – sprawa więc wygląda okazale i przepysznie (plus dodatkowy walor żywieniowy). Tylko co tu zgotować swemu maleństwu, prócz wykwintnej i krystalicznej wody w czajniku, jak i śnieżno-słonecznej jajecznicy?
czytaj całość
Mąż przyszłej mamy
0
Dodano: 2010-10-06
Jeden z bardziej wyjątkowych momentów rodzicielstwa – wiadomość o błogosławionym stanie swej żony – przewróci nie tylko do góry nogami przyszłe życie małżonków z racji pojawienia się dziecka, ale będzie niemałą rewolucją w życiu jej męża. Męża – a przyszłego taty. Miliony myśli, tysiące planów, setki emocji - opanowana niczym latarnia głowa rodziny - od tego momentu wkroczy na przyspieszony bieg życia, lawirując jak nigdy dotąd pomiędzy skrajnymi stanami.
czytaj całość
Debiutant w roli taty
0
Dodano: 2010-09-02
Nikt nie dysponuje sprawdzonym scenariuszem na wychowanie dziecka, nikt też nie jest z góry wyposażony w pakiet wiedzy, jak postępować, gdy okaże się, że będziemy mieć potomka. Warto więc przygotować się do jego narodzin i zdobyć niezbędne informacje, aby jak najmniej zdarzeń było zaskoczeniem. Dużo mówi się o dziecku i mamie, a tata często ląduje gdzieś na peryferiach tych rozmów. Łamiemy więc stereotypy, zachęcamy tatusiów do czynnego udziału w ciąży, narodzinach i opiece nad dzieckiem. Możliwe, że czasami łatwo może nie...
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 1