JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Poradniki zakupowe

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 3
White&Black oczami specjalistów
3
Dodano: 2011-11-18
Wprowadzanie na rynek produktów dla dzieci nowej marki bywa kłopotliwe. Bywa, że rodzice z dystansem podchodzą do pomysłów producentów obawiając się – często słusznie – że budowane wokół nich teorie naukowe są zwykłym chwytem marketingowym, nie mającym żadnego pokrycia z rzeczywistymi potrzebami małych dzieci. Czy tak samo jest z produktami marki White&Black? Na szczęście nie, co potwierdzają znani specjaliści, których pozwolimy sobie tutaj zacytować.
czytaj całość
Tym, którzy nie znają marki Skip Hop lub znają ją słabo, powiedzieć, że po prostu produkują artykuły dla dzieci i rodziców, byłoby bardzo krzywdzące. Pod nazwą Skip Hop kryje się bowiem zdecydowanie więcej. To aktywne, nowoczesne rodzicielstwo, czerpiące z innowacyjnych rozwiązań.
czytaj całość
Zaawansowana ciąża i pierwsze lata rodzicielstwa to nie lada wyzwanie dla kręgosłupów rodziców, w szczególności dla kręgosłupa matki. Narażony na dźwiganie dodatkowego ciężaru, który wcześniej był mu obcy, dotkliwie przypomina o sobie i zmusza do zatroszczenia się o niego.
czytaj całość
Z półek sklepowych z asortymentem dziecięcym krzyczą do nas, wydawać by się mogło, wszystkie kolory tęczy. Gdzieś jednak zapodziały się najważniejsze odcienie – czerń, biel i czerwień, które, co może Was dziwić, mają niezwykle ważny wpływ na prawidłowy rozwój niemowlaka.
czytaj całość
Dobra Mama to magazyn, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, opinii, porad a także informacji na temat nowości rynkowych. To użyteczny zbiór reguł, zasad i wskazówek, które z pewnością okażą się pomocne dla każdej kobiety w ciąży jak i młodej mamy. Dobra Mama nie zapomina również o ojcach, którzy znajdą dla siebie artykuły mogące przydać się w codziennych zmaganiach w byciu super tatą. Każdy magazyn to rzetelne i przyjazne opracowanie tworzone przez specjalistów: lekarzy ginekologów, położne, dietetyków, psychologów.
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 3