JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Mama fun

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 2
Jestem w ciąży. Właśnie zaczęłam szósty miesiąc i chociaż mój brzuch jest niewielki, to, niestety, zaczynają pobolewać mnie plecy. To jest moja druga ciąża, więc przypominają mi się sytuacje z pierwszej oraz z początków opieki nad synkiem. Jak wtedy radziłam sobie z tymi bólami? Czy teraz mogę zrobić coś więcej, aby je zredukować?
czytaj całość
Pół roku po ślubie wprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego domu. Wszystko było nowe, świeże i pachnące. Od razu miałam wizję, co i jak urządzić. Spokojnie aranżowaliśmy przestrzeń według swoich potrzeb. Kolorki na ścianach, jasne obicia kanap i długie zasłony aż do ziemi. Szklana ława i mnóstwo bibelotów na kominku, parapetach i półkach. Kiedy po trzech miesiącach od wprowadzenia się dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bardzo się ucieszyliśmy. Teraz nasza rodzina miała stać się prawdziwą i pełną. Wiele par z...
czytaj całość
Piękna, błogosławiona...
0
Dodano: 2010-10-06
Okres ciąży to nie tylko piękny czas w znaczeniu przenośnym. To również okres rozkwitu kobiety, po wielokroć szczęśliwości służebnej jej wyglądowi z faktu zostania mamą. Aby nadążyć za zmieniającymi się stylami, moda ciążowa wychodzi naprzeciw każdej pani. Obwisłe tkaniny zastępowane są tymi bardziej dopasowanymi, szykownymi, w ciekawych kolorach czy wzornictwie. Wszak, nowa odzież to jedna z rzeczy tego świata poprawiająca samopoczucie kobiety...
czytaj całość
Odżywiając się zdrowo (z racji maleństwa w brzuchu przyszłej mamy) podczas ciąży, brzemienna kobieta w imię dobra dziecka podporządkowuje się reżimowi żywieniowemu. Z faktu upływających kolejnych miesięcy stara się dbać o swoją kondycję psychofizyczną. Grad hormonów jaki ją spotyka, przywodzi na myśl obrazy iście męczeńskie. Ale szczęśliwe. Bezsprzecznie.
czytaj całość
Pierwszy roczek
0
Dodano: 2010-10-06
Oj, będzie się działo! Z pewnością pierwsze urodziny pociechy, która coraz bardziej zżywa się z rodzicami, oswaja z rzeczywistością, muszą mieć należytą oprawę, odpowiednią rangę, atmosferę – w końcu to dziś jest ten wyjątkowy dzień Twego malca, który lubi być w centrum uwagi. Jak się przygotować, jaki prezent sprawić takiemu solenizantowi, aby ta data była naprawdę szczególna?
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 2