JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Przestrzeń dziecka

Sortuj po:
Wyników na stronie:
1 z 1
Stwórz swojemu maleństwu klimat dobrego samopoczucia. Spraw, aby charakter przestrzeni, w której dziecko będzie spędzać pierwsze miesiące swojego życia, wyznaczały przytulność oraz wygoda. I nie jest to wcale rzecz niemożliwa. Wystarczy użyć troszkę wyobraźni i pobawić się kolorami, przestrzenią oraz przeróżnymi dodatkami, pobawić się czymś, co w niedalekiej przyszłości będzie stanowić dla Twojego maluszka świat wielu tajemnic i wesołej zabawy.
czytaj całość
Z czym wiąże się dorastanie dziecka? To na pozór niewinne pytanie staje się pytaniem fundamentalnym w chwili, gdy pod uwagę weźmiemy konieczność dopasowania pokoju dziecka do jego stale rosnących i zmieniających się potrzeb. Ale czy sam fakt, że dziecko dorasta, musi oznaczać tylko i wyłącznie zmiany? Czy istnieje uniwersalna sfera, w której wystrój i wyposażenie pokoju może pozostać bez zmian? Na te pytania należy sobie bezwzględnie odpowiedzieć, zanim przystąpi się do przeprowadzania jakichkolwiek modyfikacji w pokoju naszej pociechy.
czytaj całość
4 ściany dziecięcego świata
0
Dodano: 2010-09-09
Sztuką w przenośni i praktycznej jej realizacji jest urządzenie pokoju dla dziecka. Prócz dosyć istotnej rzeczy, jaką jest priorytetowa obecność na przykład biurka do odrabiania lekcji, równie ważna jest kompozycja oraz sposób rozłożenia pozostałych elementów pokoju, łóżka, sektora zabawy. Bawiąc się kolorami, przestrzenią, dodatkami można stworzyć klimat dobrego samopoczucia.
czytaj całość
do góry
Wyników na stronie:
1 z 1