JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

0
Dlaczego warto skompletować wyprawkę

Dodano: 2010-03-16
Świeżo upieczony tato, który bez fotelika jedzie odebrać dziecko ze szpitala? Konsternacja rodziców, gdy okazuje się, że nie kupili wanienki do kąpieli? Brak proszku do prania dla niemowląt lub wkładek laktacyjnych dla mamy? To nie są zmyślone bajki. Wiele tym podobnych wpadek zdarza się zagonionym młodym rodzicom na początku ich rodzicielskiej drogi. Ponadto oferta sklepowa jest dość bogata, więc początkowo możecie poczuć się lekko zdezorientowani. Ale bez obaw – bez względu na to czy jesteście debiutantami w roli rodziców, czy też macie już w tej sferze doświadczenie, postaramy się poprowadzić Was jak najlepiej przez przygotowania, abyście wybrali produkty bardzo dobrej jakości, zgodnie z Waszymi potrzebami i możliwościami finansowymi.

Już wkrótce w Waszym domu pojawi się nowy członek rodziny, który będzie wymagać szczególnej opieki. Bardzo ważne jest, aby dobrze przygotować się na jego przybycie. Potrzebne będą Wam ubranka, artykuły do pielęgnacji i karmienia, sprzęty do zorganizowania sypialni dziecka, zapewnienia mu bezpieczeństwa, a także mniejsze i większe akcesoria nie tylko dla dziecka, ale także dla mamy.

Możliwe, że wśród członków Waszej rodziny lub wśród znajomych znajdą się rodzice z niewielkim stażem, którzy odstąpią Wam lub od których będziecie mogli odkupić niektóre rzeczy. Nie wszystko można jednak przejąć po starszych dzieciach. Radzimy zatem, abyście przyjrzeli się naszej liście produktów stworzonej z myślą o noworodkach i zastanowili się, co jest Wam potrzebne. Jeśli macie wątpliwości, czy dana rzecz jest w Waszym domu niezbędna, sugerujemy dokonać wstępnego wyboru już teraz i wpisać go sobie na listę rezerwową. Gdy po narodzinach maluszka okaże się, że jednak taki zakup jest konieczny, nie będziecie musieli już wybierać spośród wielu produktów. Wystarczy, że dokonacie zakupu.

Kompletowanie wyprawki nie ogranicza się wyłącznie do zrobienia zakupów. Robi się również plany zagospodarowania przestrzeni. W każdej kobiecie z różną siłą w pewnym momencie odzywa się instynkt, nazywany syndromem gniazda. Jedni robią remonty, inni szykują sie do przeprowadzki. Najczęściej jednak przyszli rodzice robią w domu generalne porządki i mniejsze lub większe przemeblowania. Was również to czeka. O czym powinniście pomyśleć przede wszystkim?

Jeżeli w pierwszych miesiącach życia dziecka chcecie, aby spało w Waszej sypialni, zastanówcie się, co wygodniej będzie Wam kupić – tradycyjne łóżeczko, kołyskę, przenośny wiklinowy kosz? Wybór zależy nie tylko od upodobań, ale także od wolnej przestrzeni, jaką dysponujecie. Kołyski i kosze doskonale sprawdzają się w pierwszych miesiącach życia – kołysaniem koją niespokojne maluchy, są lekkie, można je łatwo przenosić i np. ustawiać bliżej łóżka rodziców lub w pokoju obok. Z kolei łóżeczko będzie służyć dłużej, ale zajmuje więcej miejsca.

Oprócz wygospodarowania miejsca na sen, powinniście zastanowić się, gdzie umieścicie pozostałe sprzęty i akcesoria dla nowonarodzonego dziecka. Jakie wybierzecie? Mamy nadzieję, że spodobają się Wam propozycje, które dla Was wybraliśmy!

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu skierowaną do niemowląt i mam. Ci, którzy mają jeszcze trochę czasu do powitania nowego członka rodziny, mogą ze spokojem przebierać w bogatej ofercie. Z kolei tym, których czas nagli z ubranek polecamy np. gotowe 4-częściowe komplety niemowlęce, które znajdziecie w dziale "niemowlęta" w ubrankach. Idealnie nadają się jako prezent.

Życzymy udanych zakupów!

Komentarze

ilość komentarzy: 0

Facebook:  

Temat:     

Treśc komentarza:  

Przepisz kod z obrazka: Captcha Podpis:     

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.