JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czas realizacji i koszt dostawy

Produkty ze statusem 24h wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia tylko przesyłką kurierską. W przypadku produktów ze statusem dostępny czas dostawy wydłużony jest o czas kompletowania zamówienia dla Klienta. Całkowity czas realizacji zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych, do którego należy doliczyć dodatkowy czas dostawy pod wskazany przez Państwa adres (1-3 dni robocze w przypadku Poczty Polskiej; 1 dzień roboczy w przypadku firmy kurierskiej).

Realizacja zamówień dla produktów ze statusem 24h i wyborem firmy kurierskiej:

  • do godziny 11.00 dnia roboczego realizowane są w tym samym dniu
  • po godzinie 11.00 dnia roboczego realizowane są w następnym dniu roboczym
  • złożone w pozostałe dni (soboty, niedziele i święta) realizowane są w najbliższy dzień roboczy.

Przy płatności przelewem zamówienie wysyłane jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Numer konta i dane do przelewu są wysyłane do Klienta przy potwierdzeniu zamówienia drogą mailową. Przy płatności za pobraniem towar wysyłany jest kolejnego dnia roboczego pod warunkiem, że towar posiada status 24h i wybrana została przesyłka kurierska.


W okresie  przedświątecznym czas wysyłki może się wydłużyć  niezależnie od sklepu JestemDzieckiem.pl.


 
Zakupiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej K-ex oraz Poczty Polskiej. Klient ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki przy składaniu zamówienia. Za przesyłkę można zapłacić odbierając ją (pobranie) od kuriera lub dokonać przedpłaty (przelew – bankowy lub przekaz pocztowy) przed wysyłką towaru. W zależności od wybranej metody płatności, naliczane są opłaty:


Przesyłki pocztowe w postaci paczek realizowane przez Pocztę Polską od 12 lutego 2013 r. zostały wycofane z cennika.

Przesyłki listowe:
 
Istnieje możliwość wysłania produktów drobnych, o małej wadze (z 1 przedmiotem do 1 kg) listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki takiego listu wynosi 11,50 zł, a przy liście poleconym wysłanym priorytetem 13,50 zł. Jeśli zdecydują się Państwo na taką formę wysyłki prosimy pamiętać, że wysyłka dotyczy 1 przedmiotu w kopercie o wielkości  26x36 cm (informacja ta zaznaczona jest podczas składania zamówienia).
Wysyłka listów z magazynu realizowana jest w czasie od 3 - 5 dni roboczych.

Przesyłki kurierskie:

Przesyłki kurierskie KE-X od stycznia 2017 taryfikowane są wg nowej tabeli, obowiązuje jedna cena na wszystkie przesyłki do 31,5 kg -17 zł. Przy przesyłce za pobraniem - 21 zł.

 
  
   Sklep JestemDzieckiem.pl pokrywa koszty przesyłki przy odpowiedniej kwocie zamówienia.
     

   Za wszelkie opóźnienia w dostarczaniu przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie sklep nie ponosi odpowiedzialności.


Za dodatkową opłatą możliwe jest dostarczenie przesyłki za pośrednictwem K-EX w trybie przyśpieszonym lub o określonej porze dnia.

  •     Przy zastrzeżeniu dostarczenia paczki w sobotę należy doliczyć 30 zł brutto do ceny przesyłki
  •     Przy zastrzeżeniu godziny dostarczenia – do 12-tej następnego dnia, należy doliczyć  25 zł brutto do ceny przesyłki
  •     Przy zastrzeżeniu godziny dostarczenia – do 10.30 następnego dnia, należy doliczyć  45 zł brutto do ceny przesyłki.

Polecamy korzystanie z usług firmy kurierskiej. Wynika to z częstych skarg na działania Poczty Polskiej (opóźnienia w dostawach, zagubienie przesyłek itp.), za które sklep JestemDzieckiem.pl nie odpowiada. Kurier dostarczy paczkę szybciej, taniej i bezpieczniej.

Zgodnie ze standardem firm kurierskich przewidywany termin dostarczenia przesyłki przez kuriera – następny dzień roboczy po wysyłce.


Aby sprawdzić orientacyjny czas doręczenia lub umówić się z kurierem na konkretną godzinę doręczenia przesyłki (regulamin firm kurierskich nie nakłada na nie takiego obowiązku, zazwyczaj jest to jednak możliwe), należy odszukać numer telefonu do najbliższego oddziału w Państwa okolicy i skontaktować się z biurem obsługi klienta. Na początku rozmowy należy podać numer listu przewozowego, który ułatwi pracownikowi firmy kurierskiej przyporządkowanie paczki do właściciela i udzielenie odpowiedzi na interesujące Państwa kwestie. Numer listu przewozowego znajdą Państwo w treści maila potwierdzającego, który zostaje automatycznie wysłany do Państwa wraz z informacją o wysyłce paczki.


   Powyższe ceny odnoszą się do przesyłek krajowych.


   Na wszystkie zakupy wystawiamy paragon fiskalny, a na życzenie faktury VAT.
  Odbiór osobisty

Klienci z Poznania i okolic mają możliwość odebrania zakupionego towaru osobiście w siedzibie firmy. Klient może zgłosić się po produkt dopiero wtedy, gdy otrzyma od nas maila z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Od momentu powiadomienia zakupiony towar będzie czekał na właściciela 10 dni. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane.


Zakupiony towar można odebrać osobiście po uprzedniej wpłacie wymaganej należności na konto sklepu. Przy odbiorze wymagane jest przedstawienie wydruku potwierdzenia przelewu. Wyjątek stanowią produkty ze statusem 24h, za które Klient może zapłacić gotówką na miejscu w firmie. Odbiór przesyłki pod adresem:
ul. Mieczykowa 12 Skórzewo (Poznań)
w godzinach od 10:00 do 16:00


   Nie ma możliwości zakupu wybranych produktów w firmie w Skórzewie bez ich uprzedniego zamówienia.
Jak wygląda proces pakowania przesyłek?

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki były bardzo starannie pakowane. Większość asortymentu w naszym sklepie posiada oryginalne opakowania, narzucone przez producenta. Jeśli z jakichś względów opakowanie to jest uszkodzone, dodatkowo samodzielnie je zabezpieczamy. Każda przesyłka jest zabezpieczona profilami styropianowymi, przekładkami, odpowiednim wypełnieniem. Każda paczka posiada naklejki ostrzegawcze oraz naklejki wskazujące prawidłowe położenie przesyłki GÓRA – DÓŁ. Zależy nam na tym, aby towar dotarł do naszego Klienta w stanie nienaruszonym.


   Każda przesyłka posiada list przewozowy, który znajduje się w przeźroczystej koszulce foliowej przyklejonej w widocznym miejscu na przesyłce lub jest naklejony w formie etykiety samoprzylepnej na przesyłce.
  
 
Małe i średnie paczki – produkty mniejszych rozmiarów pakowane są w kartony dostosowane do wielkości przesyłki. Kartony z grubej tektury są wykonywane dla nas na specjalne zamówienie. Dodatkowym zabezpieczeniem przesyłki są tzw. wypełniacze paczki, czyli najczęściej folia bąbelkowa lub woreczki z powietrzem, które wkładamy do każdej przesyłki. Kartony są zaklejane grubą taśmą z nazwą i adresem sklepu JestemDzieckiem.pl.

Większe gabaryty – produkty o dużych lub nietypowych rozmiarach wysyłamy na paletach. Każdy karton zabezpieczamy kilkoma warstwami folii oraz stosujemy zewnętrzne zabezpieczenia w formie dodatkowych ścian kartonu. Podobnie jak przy mniejszych paczkach, wkładamy do środka przesyłki folię bąbelkową lub woreczki z powietrzem. Ważnym elementem zabezpieczenia paczek na paletach jest taśma mocująca, która uniemożliwia przemieszczanie się paczek poza obrębem palety. 
< powrót