JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kiedy otrzymam przesyłkę?

Produkty ze statusem 24h wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku produktów ze statusem dostępny czas dostawy wydłużony jest o czas kompletowania zamówienia dla Klienta.. Całkowity czas realizacji zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych, do którego należy doliczyć dodatkowy czas dostawy pod wskazany przez Państwa adres (1-3 dni robocze w przypadku Poczty Polskiej; 1 dzień roboczy w przypadku firm kurierskich).

Realizacja zamówień:
  • do godziny 13.00 dnia roboczego realizowane są w tym samym dniu
  • po godzinie 13.00 dnia roboczego realizowane są w następnym dniu roboczym
  • złożone w pozostałe dni (soboty, niedziele i święta) realizowane są w najbliższy dzień roboczy.


Przy płatności przelewem zamówienie wysyłane jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Numer konta i dane do przelewu są wysyłane do Klienta przy potwierdzeniu zamówienia drogą mailową. Przy płatności za pobraniem towar wysyłany jest kolejnego dnia roboczego pod warunkiem,  że towar posiada status 24h.


Przy płatności w systemie ratalnym zamówienie realizowane jest po czasie przygotowania i podpisania odpowiednich dokumentów ratalnych. W okresie  przedświątecznym czas wysyłki może się wydłużyć  niezależnie od sklepu JestemDzieckiem.pl.

 
Zakupiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub DPD Polska Sp.z o.o. (paczki powyżej 31,5 kg) oraz Poczty Polskiej.

 
< powrót