JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Zestaw dróg i szyn Little Tikes

Kod produktu: JDZP937 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 253.97 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 23.70 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Zestaw dróg i szyn Little Tikes

Witaj w krainie Little Tikes!
Zestaw ten pozwala na zbudowanie drogi dla aut oraz traktu kolejowego. Ten 44-elementowy zestaw ma także pociąg składający się z lokomotywy i 2 wagonów, samochodzik i helikopter. Wielka zielona góra pełna tuneli jest miejscem, gdzie krzyżują się obie drogi.

  • zestaw zawiera 44 elementy
  • 3 figurki: Nancy, Casey i Hiro
  • lokomotywa z 2 wagonami, samochodzik i helikopter
  • wiele odcinków drogi i torów kolejowych
  • wielka góra pełna jaskiń i tuneli
  • akcesoria takie jak zwodzony most i szlabany kolejowe.

Little Tikes to jeden z największych producentów zabawek na świecie. Założona w 1970 w roku w Ohio firma produkuje do dziś bardzo dobre zabawki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Przy projektowaniu swoich produktów bardzo dba o bezpieczeństwo dzieci oraz trwałość swoich zabawek. Zabawki tej firmy często inspirują najmłodsze dzieci do rozwoju psychoruchowego, a te starsze do zabawy w grupie.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.